• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Przeniesienie konta oraz możliwość usunięcia miasta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser968
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser968

Guest
Witam,

Wydaje mi się, że dobrym pomysłem byłaby możliwość przeniesienia konta na inny serwer za diamenty lub surowce. W innych grach typu MMO istnieje taka opcja i bardzo dobrze się sprawdza jak komuś znudzi się jeden z obecnych serwerów lub chce poznać nowych ludzi.

Poza tym brakuje mi opcji usunięcia miasta. Przykładowo założyłem na innym serwerze miasto, którego nie prowadzę. Jest ono jedynie obciążeniem dla serwera, a nie mogę go usunąć w żaden sposób. Również osoba, której odechciałoby się rozwijać, którąs z ras mogłaby usunąć miasto i założyc od podstaw nowe pod tym samym loginem. Niektórzy cenią sobię swoją unikatową nazwę użytkownika.

Na koniec myślę, że dobrze byłoby usuwać konta, które są niekatywne i zaśmiecają serwery (pomoc sąsiedzka jest przez to mocno ograniczona i niesprawiedliwa). Ktoś dostanie miasto obok aktywnych graczy i jest ciągle wspomagany, a ktoś inny trafi w nieaktywny rejon i ma znaczną dysproporcję z tego powodu. Myślę, że warto byłoby to zbalansować.
 

DeletedUser878

Guest
Pomysł pierwszy nie jest zły, ale na pewno jest kosztowny. Stworzenie czegoś takiego wymaga odrobinę pracy - chociaż popieram.
Drugie - też.
I co do trzeciego - ten temat jest wałkowany w kółko, brak sasiadów u wielu osób, nieaktywni gracze, stale to samo. Jako, że jesteś nowy na forum pewnie nie wiedziałeś, ale niby coś kombinują i mają w następnych aktualizacjach rozwiązać ten problem.
 

DeletedUser

Guest
Pierwsza opcja fajna ale moim zdaniem nie zostanie wprowadzone ;c
Usunąć konto można przez Support, wystarczy do nich napisać :)
Konta są usuwane po jakimś czasie nieaktywności ale jak dojdziemy do pewnego momentu to konto nie zostanie usunięte.
 

DeletedUser968

Guest
Usunąć konto można przez Support, wystarczy do nich napisać :)

Nie chodzi mi o usuwanie całego konta, ale jedynie miasta z serwera. Możesz grać na paru serwerach i nie potrzebować jakiegoś miasta albo chcesz mieć to samo konto z tym samym loginem, ale zacząć grać inną rasą na tym samym serwerze. Dużo szybciej i łatwiej byłoby, gdyby nie trzeba było specjalnie po to pisać na support i czekać.

Dzięki za poparcie pomysłów i czekam na Wasze dalsze opinie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser979

Guest
Witam,
Na koniec myślę, że dobrze byłoby usuwać konta, które są niekatywne i zaśmiecają serwery (pomoc sąsiedzka jest przez to mocno ograniczona i niesprawiedliwa). Ktoś dostanie miasto obok aktywnych graczy i jest ciągle wspomagany, a ktoś inny trafi w nieaktywny rejon i ma znaczną dysproporcję z tego powodu. Myślę, że warto byłoby to zbalansować.

o, o coś w tym stylu, mi się wydaje że ja trafiłem w taką martwą okolice, od kilku dni te same budynki w budowie, a nie widać nic nowego aby przyrastało :(
 
Do góry