• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To nie błąd Przestroga !!!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1265
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1265

Guest
Witam wszystkich graczy.

Bardzo rzadko angażuję się w dyskusje na forum jet to podyktowane brakiem czasu.
JEDNAKŻE chciałbym wywalić wielką gorycz złości pod adresem właścicieli gry, moderatorów. A dlaczego a mianowicie gram sobie jak zawsze (a gram od początku) kończę pewien okres w tym wypadku to były Krasnoludy, wszystko likwiduje żeby oczywiście pozyskać tereny na nowe warsztaty, czyli dla Wróżek.
I TUTAJ NASI WSPANIALI TWÓRCY po kilku tygodniach wciskają mi zadania z Krasnoludów nic dodać nic ująć zaje.....ste CHAMSTWO, na pytanie czemu odpowiadają że nie wykonałem tego zadań, co się mija z faktem, po wielu miesiącach bezskutecznej dyskusji postanowiłem postawić na nowo portal żeby to zadanie wykonać.
I co się okazuje, mam następne zadania z tego okresu które również robiłem na 200% , wy moderatorzy, jesteście oszustami inaczej tego nie można skomentować.
PISZĘ TO ŻEBY WSZYSTKICH PRZESTRZEC PRZED OSZUSTWEM JAKI NAM FUNDUJE GRA, WIEM ŻE WIELE PODOBNYCH RZECZY SIĘ POJAWIA, DLATEGO PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH DLA KTÓRYCH CZAS JEST CENNY BO NA PEWNO DLA TWÓRCÓW LICZY SIĘ TYLKO !!!! KASA !!! NIE WY.
 

DeletedUser626

Guest
Nie istnieje techniczna możliwość dwukrotnego wykonania zadania z linii głównej, ani przeskoczenia ich. Każdy otrzymuje je w tej samej kolejności, a każda linia zadań rasy gościnnej kończy się zadaniem zezwalającym na sprzedaż portalu. Wykonał Pan te zadania, owszem, ale na innym świecie. Proszę nie rozsiewać fałszywych informacji, jakoby zadania pojawiały się po raz kolejny na tym samym serwerze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry