• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przestroga!!!

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1265
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser1265

Guest
Witam wszystkich graczy.

Bardzo rzadko angażuję się w dyskusje na forum jet to podyktowane brakiem czasu.
JEDNAKŻE chciałbym wywalić wielką gorycz złości pod adresem właścicieli gry, moderatorów. A dlaczego a mianowicie gram sobie jak zawsze (a gram od początku) kończę pewien okres w tym wypadku to były Krasnoludy, wszystko likwiduje żeby oczywiście pozyskać tereny na nowe warsztaty, czyli dla Wróżek.
I TUTAJ NASI WSPANIALI TWÓRCY po kilku tygodniach wciskają mi zadania z Krasnoludów nic dodać nic ująć zaje.....ste CHAMSTWO, na pytanie czemu odpowiadają że nie wykonałem tego zadań, co się mija z faktem, po wielu miesiącach bezskutecznej dyskusji postanowiłem postawić na nowo portal żeby to zadanie wykonać.
I co się okazuje, mam następne zadania z tego okresu które również robiłem na 200% , wy moderatorzy, jesteście oszustami inaczej tego nie można skomentować.
PISZĘ TO ŻEBY WSZYSTKICH PRZESTRZEC PRZED OSZUSTWEM JAKI NAM FUNDUJE GRA, WIEM ŻE WIELE PODOBNYCH RZECZY SIĘ POJAWIA, DLATEGO PRZESTRZEGAM WSZYSTKICH DLA KTÓRYCH CZAS JEST CENNY BO NA PEWNO DLA TWÓRCÓW LICZY SIĘ TYLKO !!!! KASA !!! NIE WY.


Zablokowaliście mnie na innym temacie więc piszę tutaj.
TAK JEST TO WASZE OSZUSTWO I WASZA ODPOWIEDŹ TO STEK KŁAMSTW, PO RAZ DRUGI MUSZĘ WYKONYWAĆ ZADANIA Z OKRESU KRASNOLUDÓW MIMO ŻE ZACZYNAM ORKÓW

JESTEŚCIE OSZUSTAMI I NIECH WSZYSCY O TYM WIEDZĄ
 

DeletedUser449

Guest
Skończenie wszystkich badań nie jest równoważne ze skończeniem wszystkich zadań. Sam bardzo nie chciałem robić jednego z zadań, co spowodowało że budowałem portal krasnoludów, gdy już skończyłem wróżki. Choć w sumie nie ma powodu ruszać zadań z linii głównej - zadania cykliczne się nie zmieniają :(
Narzekasz pięknie, choć takie insynuacje niepoparte dowodami są karalne. Jakie to zadanie wcisnęli z krasnoludów? Jak już zamierzasz co chwila otwierać kolejne tematy, to chociaż napisz konkrety. Przynajmniej gracze sami będą mieli szanse ocenić twój bełkot - sam dosyć dobrze kojarzę zadania krasnoludów, w końcu robiłem tę rasę gościnną już dwukrotnie.
 

DeletedUser1265

Guest
Dla mnie jest jasne że zakończenie badań nie jest adekwatne do wykonania zadań, ale kolego nie piszę o utopi tylko o faktach ja te zadania robiłem bo miałem z nich korzyść to chyba logiczne, i muszę je robić ponownie czy uważasz taką sytuację za uczciwą.
To nie jest narzekanie tylko stwierdzenie, że graczy którzy nie grają za kasę się udu...pia, i nie mów mi chłopie o bełkocie, fakty są oczywiste, jak jakiś czas temu wniosłem skargę do supportu że mi cofają po kilku tygodniach zadanie to stwierdzili że tego nie wykonałem (co jest nie prawdą), a jak je niedawno wykonałem dla spokoju to się okazało że dowalili mi cały komplet co jest jawnym oszustwem.
Moderatorzy mogą pisać że to nie tu, ale to tak jak mi powiedzieć że mam Alzheimera co jest stanowczą przesadą, wiem co robię i nie jestem głupkiem jak oni uważają.
SĄ OSZUSTAMI I TO FAKT !!!!!
 

DeletedUser449

Guest
Nie piszesz o ani jednym fakcie, bo nie przedstawiłeś ani jednego konkretu. W tej chwili jest tak, że według ciebie administracja wybrała sobie jednego spośród tysięcy graczy, by złośliwie cofnąć mu zadania i zmusić do ich ponownego wykonywania - nie mając z tego absolutnie żadnych korzyści. Mógłbym uwierzyć w wystąpienie dziwnego błędu, który przytrafił się u zaledwie jednego gracza - ale skoro Dragomira napisała, że Twoje konto zostało sprawdzone i nie wykonujesz ponownie tych samych zadań...
Owszem, wykonywałeś te zadania. Tego nikt nie neguje. Ale wykonywałeś je na innym serwerze.
Wybacz. Pierwszy lepszy krzykacz na pewno nie jest dla mnie bardziej wiarygodny. Jeśli wierzysz, że wystąpił błąd i to taki, że nawet po sprawdzeniu konta nie został on wykryty - możesz prosić o powtórne sprawdzenie, może coś przeoczono. Ale tak prostackie oskarżenia o oszustwo prędzej sugerują że potrzeba pomocy nie administracji, a psychiatry.
Sam twierdzisz, że dyskusja z supportem trwała przez tygodnie/miesiące. Przez ten czas nie robiłeś zadań. Stąd radzę ci nie usuwać portalu wróżek, bo jeszcze się przyda :)

Nie zamykałbym tego tematu. To świetny przykład osoby, z którą musi niekiedy radzić sobie support. A takie jednostki mają zwyczaj otwierania tematu co kilka dni, a w przypadku banów zakładania nowych kont... a technologia poszła do przodu do tego stopnia, że trzeba by zbanować cały świat by pozbyć się jednego upartego trolla.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Asiula21

Wędrowiec
Zawsze robiłam zadania w kolejności i wow..kończę orki bez problemu:)) Sama też usunęłam portal krasnoludów zanim było zadanie sprzedaj portal jednak nie mając już portalu to zadanie można było odrzucić więc ucząc się na własnych błędach doradziłam kolegom z bractwa aby nie usuwali portalu i czekali na to zadanie.Z pewnością nikt nie chciał Cię oszukać.....lecz zawsze szuka się winnych.To Ty grasz w grę więc graj uważnie i nie oskarżaj nikogo bezpodstawnie.Powodzenia w grze:D
 

DeletedUser626

Guest
Temat zamykam, ponieważ nie jest to już zgłoszenie błędu, a oszczerstwa i dezinformacja w najczystszej postaci.
Masz konkretne zastrzeżenia do pracy supportera/moderatora - zapraszam na PW lub do supportu, wystarczy poprosić o kontakt ze mną.

Kolejne duplikaty tematu będę kasowała.
 
Status
Zamknięty.
Do góry