• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wprowadzone Przycisk pokazujący otwarte prowincje na apce

Chciałbyś, aby to wprowadzono?

  • Tak

    Głosy: 48 96,0%
  • Nie

    Głosy: 2 4,0%

  • W sumie głosujących
    50
Status
Zamknięty.

skrybik

Rozbójnik
Na kamputerze jest taka opcja, niestety na apce nie. Denerwuje mnie już zataczanie coraz to większych kół, aby odszukać otwartą prowicję.
Myślę, że większość wie o co chodzi, po prostu przycisk pokazujący tabelkę otwartych/do zwiadu prowincji, po kliknięciu otwartej/do zwiadu zostalibysmy tam po prostu przekierowani
 

Charlene

Szef kuchni
Niestety muszę wchodzić specjalnie na przeglądarkę, żeby zobaczyć ile jest tych otwartych prowincji i taka karta byłaby bardzo pomocna w aplikacji, dlatego jestem na TAK.
 

kikimora

Rozbójnik
Kiedyś sama zgłaszałem pomysł wprowadzenia tego panelu. W swoim ograniczeniu nie spodziewałam się że wprowadza go tylko na wersję przeglądarki. Cóż... To co wydawało się oczywista oczywistością okazało się jednak "marzeniem" wymagającym oddzielnego tematu/pomysłu. Życie.
 

Deleted User - 198835

Guest
Nie gram na apce - nie mam odpowiedniego sprzętu i neta wystarczająco szybkiego przypisanego do tego sprzętu , oraz w tej chwili czasu na grę w pracy (tam tylko mógłbym zaglądać na apkę)
Ale jestem zdecydowanie za wprowadzeniem w życie proponowanej zmiany
 
Status
Zamknięty.
Do góry