• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przycisk "Zbierz wszystko"

Czy taki przycisk byłby przydatny?

  • Tak

    Głosy: 17 70,8%
  • Nie

    Głosy: 7 29,2%

  • W sumie głosujących
    24

LadyAkima

Wędrowiec
Jak w tytule - przycisk taki zbierałby wszystkie gotowe produkcje: warsztaty, rezydki, wojsko, budynki eventowe, cuda...
Szczególnie byłoby to przydatne w czasie przygody - zamiast jeździć kursorem czy palcem w tę i we w tę, wystarczyłoby jedno kliknięcie.
W przypadku posągów te kilka sekund może nie ma znaczenia, ale na pewno produkcja browarów byłaby bardziej efektywna.
 

Avintia

Wędrowiec
Pomysł wydaje się niezły na pierwszy rzut oka ale ... zawsze jest jakieś ale (he,he).
Zbiór wojska z budynków wojskowych. Czekamy na całą możliwą produkcję, odpalamy bruneta i mamy bonus z tym związany.
ad1. W siostrzanej grze IG - FoE, jest taka opcja ale ... za diaksy
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
produkcja browarów byłaby bardziej efektywna.
Już jest bardziej efektywna, bo wcześniej trzeba było kliknąć równo 50 trunków a teraz mogę sobie przelecieć palcem bez odliczania, bo się zbiera wszystko.

Jestem na nie, ze względu na zbiór wojska, który sama kontroluje i automat jest dla mnie szkodliwy. Sam pomysł to dla mnie przesada, bo to się kłóci z istnieniem gier- w gry się klika ;) a i tak uważam, że poza początkowymi rozdziałami i turniejami wysokiego poziomu, naprawdę nie ma tu za dużo do klikania, więc po co? To takie mocne lenistwo gracza.
 

Seviper

Tancerz ostrzy
Jestem jak najbardziej na TAK :D ;)
Jesli komus by przeszkadzal to mogly go sobie odznaczyc .
Tak jak jest przy produkcji w manu
czy warsztatach :)
 

BlossomValvi

Łucznik
Jestem na nie, nie po to ciułam katalizatory w AM by sobie je zbierać… wiec pomiędzy przygodami przycisk bezużyteczny a przygody to tylko kilkanaście dni w roku…

A jeszcze zapomniałem, przeciez szykuje się produkcje przed ewentami (czyli mam 10 skrzyń narzędzi, 10 koszy itd plus manu) guzik zbyt niebezpieczny by go mieć ;)
 

Effie

Wędrowiec
Nie przeszkadza mi "jeżdżenie kursorem", ale chętnie zobaczyłabym chociaż jakąś ikonę sygnalizującą, że coś w mojej wiosce jest do zebrania. Zdarza mi się przeoczyć ikonkę nad budynkiem.
 

Lanariko

Szef kuchni
w sumie to jak wyżej u Chrisa. Ani mnie to ziębi, ani grzeje. Sama używać pewnie nie będę, ale rozumiem graczy, którzy mogą tego chcieć. Jeśli to miałoby być opcjonalne to czemu nie.
Choć uważam że są potrzebniejsze zmiany w grze niż akurat ta... CHOĆBY TO STALE WAŁKOWANE PRZEZE MNIE PORZĄDNE MENU ANTYCZNYCH CUDÓW.

Już jest bardziej efektywna, bo wcześniej trzeba było kliknąć równo 50 trunków a teraz mogę sobie przelecieć palcem bez odliczania, bo się zbiera wszystko.
@Charlene ja pamiętam jeszcze czasu kiedy produkcje zbierało się nie przejechaniem myszki a oddzielnym kliknięciem na każdą manufkę :D
 
Do góry