• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

[Przygody] Zmiany w przygodzie bractw - Domek Przygód [+]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser80
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz, że to dobry pomysł?

  • Tak

  • Nie

  • Mi to obojetne


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser80

Guest
Przygody niewątpliwie wymagają dopracowania i zmian z jednej strony żeby je ułatwić z drugiej uatrakcyjnić (poza oczywiście lepszymi nagrodami :D)
Dlatego proponuję Domek Przygód.
Niewielki (2x2) bez konieczności dostępu do ścieżki (aczkolwiek przy tym się nie upieram)
W tym budynku produkowałoby się te same przedmioty identycznie jak to teraz jest w ikonkach.
Pełniłby rolę również magazynu, widać byłoby co mamy z poziomu miasta a nie dopiero po wejściu w przygodę.
Zalety - łatwiejsze produkowanie, mniej ikonek zasłaniających wyspę, informacja o wyprodukowanych przedmiotach
Wady - potrzebne dodatkowe miejsce na budynek w mieście.
To pierwsza funkcja tego budynku bynajmniej nie najważniejsza.
Na początku każdej przygody arcymag wyznacza Mistrza Przygody. Tym samym jego domek przygód dostaje nowe funkcje:
Do tego domku wszyscy członkowie bractwa składaliby wyprodukowane przez siebie przedmioty a sam Mistrz Przygody (i tylko on) rozdzielałby te przedmioty na mapce przygód i informował bractwo co potrzeba produkować.
Oczywiście widoczna byłaby informacja o aktualnym stanie przedmiotów.
Dodatkowo byłby podgląd ile i czego dali członkowie bractwa, ta informacja wisiałaby do następnej przygody.
Jeżeli macie pomysł jak koncepcję ulepszyć, zmienić zapraszam do dyskusji.
Za komentarze typu - tej gry/przygody nic już nie uratuje dziękuję, wpisujcie je sobie gdzie indziej, oczekuję konstruktywnych wypowiedzi (nawet jeżeli będzie to krytyka)
 

visit0r

Paladyn
bym poprawil to tylko w drobnym detalu, aby to byl magazyn "wirtualny" dostepny np z poziomu kupca ;)
 

DeletedUser174

Guest
a pomysł z chatką bardzo mi się podoba, ale perspektywa nowego budynku... :confused:

//edit:usuniety offtop z tematu.//Drago
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser629

Guest
Świetny pomysł .. mam nadzieję że wezmą go pod uwagę twórcy gry .. łapka w górze na tak :)
 

DeletedUser626

Guest
Przeniosłam offtop do odpowiedniego tematu.

Ten natomiast zamykam - nie odrzucam Waszego pomysłu, ale po pierwszej turze Przygody jesteśmy nimi zasypani, łącznie z koncepcjami jak usprawnić przegląd/inwestycje przedmiotów. I to bez stawiania dodatkowych budynków. Ten pomysł też dołączę do raportu na koniec Przygody, ale prosiłabym, abyście dalsze komentarze/pomysły umieszczali po prostu w dyskusji: https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/komentarze-nadchodzą-przygody-bractw.2307/
Wtedy będę miała pewność, że mam je w jednym miejscu, gdy będę tworzyła raport i listę proponowanych zmian.
Dzięki!
 
Status
Zamknięty.
Do góry