• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przygody - zniechęcające klikanie

lukawsz

Wędrowiec
Proszę twórców gry o przemyślenie i wdrożenie nowego mechanizmu gry, który uprościłby aktualne przewijanie kolejnych możliwości zbierania surowców (np. browarnicy, trenty, piekarze, cieśle.....). Można by w innym miejscu, np. u góry ekranu lub po prawej stronie wyświetlić wszystkie opcje zbierania surowców naraz, co BARDZO ułatwiłoby udział w Przygodach.

Przygody_fixed2.jpg
 

Lanariko

Szef kuchni
tez juz o tym myślałam.. narobiło sie troche tych odznak ostatnio i to klikanie naprawde robi sie upierdliwe...
bardziej jednak poszłabym w strone mechanizmu podobnego jak u kupca... otwiera sie okno i tam wybierasz z rozwijanej listy która odznake chcesz robić- tak jak wybierasz towar który chcesz sprzedać/kupić...
 

DeletedUser2264

Guest
Chyba kiedyś Dragomira odpisała, że zgodnie z zamysłem Twórców, ułatwień w przewijaniu nie będzie..
 

DeletedUser1776

Guest
Jak zwykle pomysł do rymu, Genialny lecz niewykonalny" - Admina odpowiedź "bo tak".
 

DeletedUser80

Guest
Decydentem nie jest Dragomira ani tym bardziej żaden admin z forum czy gry.
Więc pretensje do nich to chybiony strzał. Decyzje zapadają w Inno.
Proponuję, żeby ten decydent zagrał sobie w Elvenar i wziął udział w przygodzie. Ale tak uczciwie.Postawił sobie 20 kompletów manufaktur i kilkadziesiąt warsztatów i przeklikał je kilkakrotnie w ciągu dnia. I tak przez cały tydzień. A po zakończeniu przygody powiedział co sądzi o aktualnym systemie.
Bo innej szansy na zmianę nie ma.
 

DeletedUser2970

Guest
Ale mogli by wyłączyć PRZESKAKIWANIE okienek przy odrzucaniu zadań w przygodach bractw. Człowiek przerzuca zadania i nagle już prawie w pełni wykonane wskakuje w miejsce odrzucanego i ........ cała produkcja poszła w p***ec :mad:
Dokładnie, też miałam kilka takich wpadek ;p
 

DeletedUser80

Guest
Najwyraźniej zrobienie tego, żeby nowe zadanie pojawiało się tylko u góry (lub tylko u dołu) przekracza ich możliwości programistyczne.
Problem nie jest nowy, występuje od samego początku, był już sygnalizowany i chyba każdy zaliczył na tym wpadki.
 

DeletedUser174

Guest
podpisuję się pod petycją @PanGry. oczywiście z zaznaczeniem, że jeszcze odznak na kilka kółek wiru powinno wystarczyć a nie na jedną ścieżke w pierwszej mapce... I jeszcze niech filmik z tego zrobią. aby go zobaczyć to nawet na fb się zaloguję jakby go na tubku nie było. Jestem nawet skłonna zapłacić za możliwość obejrzenia tego filmiku.

pomysł bardzo dobry. Zresztą kazde inne rozwiązanie od obecnie funkcjonującego jest dobre
 

DeletedUser80

Guest
W tej chwili po zrobieniu zadania pojawia się automatycznie kolejne.
A gdyby tak po zakończeniu zadania pojawiała się się opcja wyboru:
powtórzyć zadanie/kolejne zadanie
podejrzewam, a nawet jestem pewien że to rozwiązanie zachęciło by do budowy większej ilości budynków do robienia zadań a sam udział graczy w przygodzie byłby większy.
To rozwiązanie ma jeszcze jedną zaletę - jest zdecydowanie prostsze w realizacji niż wprowadzanie ikonek, kolejek itp.
 

Bija

Zwiadowca
a mi marzy się po prostu lista z wyborem zadań, tak żeby nie trzeba było przewijać zadań w kółko, jak robi się kilka tych samych odznak jednocześnie to jest to trochę uciążliwe.
 
Do góry