• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przywrócić starego kupca

Czy jesteś za inicjatywą


  • W sumie głosujących
    76
Status
Zamknięty.

Mikekun

Rozbójnik
witajcie

Od dzisiaj po ostatniej aktualizacji wszyscy mieliśmy okazję poczuć głęboką nie sprawiedliwość odnośnie zmian w handlu gdzie w opcji kupca mogliśmy zakupić duże ilości surowca w dość fajniej cenie. Nie dość że panowie z Inno całkowicie zawalili sprawę z informacjami to jeszcze wprowadzili tak mocno kijowego nowego kupca że praktycznie nic nie idzie u niego kupić. Wymagają dużo a dostajesz mało to ich nowa dobra zmiana. Wobec tego proponuję aby zmusić Inno Games to przywrócenia starego sposobu kupowania surowca w dość porządnych ilościach ponieważ to co nowi dostają to śmiech na sali !

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser1412

Guest
To jest paranoja, że gracze muszą się skłaniać do takich propozycji. Następne będą w stylu" "proponuje, nic nie aktualizować, żeby nic nie zepsuć"
 

DeletedUser967

Guest
Oczywiście jestem ZA! Kolejne zakupy towarów wymagają 50% więcej monet/młotków a dostajemy taką samą badziewną ilość towarów... Wojsko - zepsute, kupiec - zepsuty. Tak trzymać! ;)
 

DeletedUser110

Guest
Mnie tam ta zmiana nie przeszkadza. I tak ilości towarów dostępne u Kupca były śladowe. Kupowało się wcale nie dla nadrobienia braków, ale dla wydania kasy, zalegającej w Ratuszu.
 

DeletedUser80

Guest
Mnie tam ta zmiana nie przeszkadza. I tak ilości towarów dostępne u Kupca były śladowe. Kupowało się wcale nie dla nadrobienia braków, ale dla wydania kasy, zalegającej w Ratuszu.
Ilości nie były śladowe, były nieograniczone - jedynym ograniczeniem był zasób monet gracza.
Inna rzecz, że zakupy u kupca były niewielkie i jak piszesz spowodowane raczej chęcią wydania nadmiaru monet.
Tym bardziej dziwi tak znaczące podniesienie cen, ktoś ewidentnie chciał się wykazać w Inno że myśli i ma nowe pomysły.
Tylko takie pomysły to nich sobie w kapcie wsadzi.
Ja chcę powrotu starego kupca.
 

DeletedUser1493

Guest
Witam jestem tu nowa od dziś, ale jeśli chodzi o kupca to zgadzam się z wami, iż stary był lepszy po nowej aktualizacji jest do kitu...:cool:
 

DeletedUser1496

Guest
Jak najbardziej, koniecznie trzeba przywrócić starego kupca, co mają zrobić nowi gracze lub Ci którzy nie są w bractwach ?
Proszę, nie psujcie dalej tej gry
 

DeletedUser1042

Guest
Gra staje się fatalna a ten kupiec nowy to porażka , ludzie chcą zrezygnować z grania . Niech wielki brat zastanowi się nad tym co robi .
 

DeletedUser1490

Guest
Zdecydowanie za !
//
Za powrotem starego kupca oczywiście!
połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser629

Guest
Chociaż ostatnio nie kupuję .... inwestuję w "tomiki" ... a młoteczków wciąż brak ... ale swojego czasu bardzo dużo kupowałam ... zwłaszcza surowca podstawowego... więc jeżeli gracze piszą, że jest nowy do "bani" ... to zapewne tak jest :) więc też podniosłam łapkę w górę (proszę uważać na to, co w niej mam ;) ) i jestem za przywróceniem starego kupca :)
 

DeletedUser625

Guest
nowy kupiec jest jakimś dziwnym wytworem fantazji twórców gry zamiast naprawić to co zepsuli wcześniej to "ulepszają" coś co działało do tej pory bez zarzutu. Głosuję za przywróceniem starego kupca
 

DeletedUser1470

Guest
nie róbcie sobie jaj oddajcie starego kupca... to nie jest tak ze wiecej ludzi zacznie kupowac diamenty... wy idioci!! To jest tak ze wiecej ludzi odejdzie,a i tak juz sporo KLIENTÓW straciliscie!! Ci co zostali, zostali tylko ze względu na ludzi z bractwa ale wiecie istnieje juz facebook i inne komunikatory. Radze sie ogarnac bo gier tego typu jest sporo a bractwa zgrane.Jak jeden odejdzie reszta pojdzie za nim.
 

wojtekpawel0

Wędrowiec
Witajcie !Oczywiście że jestem za starym kupcem a także proponowałbym wyciągnąć łapsko z turniejów bo po porażkach ludziska się zniechęcają do grania i szukają nowych gier bardziej ogarniętych nie jak w tym momencie Elvenar! Popieram wypowiedż NAJAMOONA
 
Status
Zamknięty.
Do góry