• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Przywrócić starego kupca

Czy jesteś za inicjatywą


  • W sumie głosujących
    76
Status
Zamknięty.

wojtekpawel0

Wędrowiec
Mnie tam ta zmiana nie przeszkadza. I tak ilości towarów dostępne u Kupca były śladowe. Kupowało się wcale nie dla nadrobienia braków, ale dla wydania kasy, zalegającej w Ratuszu.
Obudż się i zobacz ile dostajesz towaru i za jaką kasę
//
To jest paranoja, że gracze muszą się skłaniać do takich propozycji. Następne będą w stylu" "proponuje, nic nie aktualizować, żeby nic nie zepsuć"
Pan modernizator po ostatniej aktualizacji powinien zmienić zajęcie i poszukać pracy przy sprzątaniu psich odchodów
połączono//Urdur
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1315

Guest
To jest nie do opisania co się z nami robi wydaję dużo realnej kasy a oni w chu... se lecą ta gra zamiast sprawiać przyjemność zaczyna wku.... ja pi... dalej tak się nie da zainwestowałem ostatni raz trzy stówy mam ich w d... tak jak oni mnie!!! Ale to nie tylko kupiec tu jest klęnska za klęską zamiast pracować nad udogodnieniami dla graczy to oni chcą nas zniechęcić do gry paranoja.
P.S. Przepraszam za wybuch frustracji !!! Ale to ich wina. Tak to można grać i nigdy się nie wygra to jest gra Pay and don't win.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser629

Guest
To jest nie do opisania co się z nami robi wydaję dużo realnej kasy a oni w chu... se lecą ta gra zamiast sprawiać przyjemność zaczyna wku.... ja pi... dalej tak się nie da zainwestowałem ostatni raz trzy stówy mam ich w d... tak jak oni mnie!!! Ale to nie tylko kupiec tu jest klęnska za klęską zamiast pracować nad udogodnieniami dla graczy to oni chcą nas zniechęcić do gry paranoja.
P.S. Przepraszam za wybuch frustracji !!! Ale to ich wina. Tak to można grać i nigdy się nie wygra to jest gra Pay and don't win.

Hej ... wcale się nie dziwię Twojego wybuchu frustracji .... jak taką ilość kasy realnej tu inwestujesz :eek: ... z tego wynika ... że najbardziej są poszkodowani Ci .... co płacą ... bo przy tym i płaczą ;) :( .... Ci co nie płacą ... tylko płaczą ;) :p .... zastanawiające, do czego to zmierza ... :confused:
 

Mikekun

Rozbójnik
siemanko

Wniosek o przywrócenie usuniętych rzeczy został przez CM wysłany do twórców gry. Czy będzie w tej sytuacji dobra odpowiedzieć to zależy od innych również narodowości. W razie konieczności zawsze istnieją sądy :)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser1447

Guest
sęk w tym, że osoby o dużych zasobach mogły "po staremu" nabywać takie ilości surowców, że zawalało to całkowicie gospodarkę tych "nowszych graczy" ponieważ towary pierwszego rzędu były praktycznie bez większych wartości, łatwy do kupienia. Turnieje prawdopodobnie byłyby mocno maksowane przez tych "bogatszych" a ci biedniejsi.... no cóż, musieliby po prostu poczekać na moment aż sami dysponowaliby wielkimi wpływami do budżetu.


Oczywiście obecny kupiec jest mocno przesadzony ze swoimi "cenami" , ale jednocześnie stary kupiec był w pewnych przypadkach "czitem".

Jestem jednak za obniżeniem przesadycznego przelicznika obecnego kupca, lub wyrównaniem dużej przepaści jaka się pojawiła poprzez zwiększenie produkcji surowców podstawowych (nieznacznie, ale jednak)
 
Status
Zamknięty.
Do góry