• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Punkty Ulepszania Budynków

Status
Zamknięty.

Hassano

Łucznik
Czy jest gdzieś spis budynków i liczby ptk jakie dostanie sie za podniesienie na kolejny poziom??
 

Rudolf

Zwiadowca
ludność plus kultura da Ci ilość punktów które dostaniesz za budynek podnosząc go na kolejny lvl
 

DeletedUser79

Guest
Niema takiej tabeli, aczkolwiek przyznawane punkty za rozbudowę budynków są adekwatne od ilości populacji i kultury, które to dany budynek potrzebuje.
Dla przykładu napiszę, że na 15 poziom Ratusza (ludzie) potrzebna jest 340 populacji i 201 kultury, tak więc tyle punktów otrzymasz - więcej informacji na wiki.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Hassano

Łucznik
Dzięki wielkie za odpowiedz tego mi było trzeba :) szkoda że niema jakieś ładnej tabelki ale tyle też mi wystarczy
Na Wiki można by dodać taką jedną tabelkę z tymi punktami myślę że nie tylko mi by sie to przydało :)

Czyli za budynki kulturowe nie otrzymujemy żadnych ptk??
(tak dla pewności choć z odpowiedzi jestem na 99% pewny że nie )
 

DeletedUser79

Guest
Za budynki kulturowe nie, lecz bez nich niema możliwości rozbudowy innych budynków, jak zapewne wiesz.
 

DeletedUser79

Guest
Na forum serwera Beta (testowego) znalazła się takowa informacja, że każda rozbudowa będzie informowała, o ile punktów zostanie podniesiony nasz ranking.
 
Status
Zamknięty.
Do góry