• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Punkty w iglicy

DETES

Wędrowiec
Cześć, mam pytanie odnośnie punktów w Iglicy a nie mogłem znaleźć tego na forum. Czy jest dostępna informacja ile punktów jest za każde piętro i poziom?
Próbujemy w bractwie 1 x w m-cu zdobyć złoto ale ostatnio nie dajemy rady i chciałbym zrobić rozpiskę ilu graczy musi być na szczycie a a ilu poniżej i gdzie.
 

DETES

Wędrowiec
Może i nie mam sensu ale jak nie masz sił i środków to nic nie wskórasz a wtedy straty są za duże w stosunku do zysków.
 

PrzemoOoO

Wędrowiec
Jeśli chodzi o ilość punktów przypadającą na jednego gracza - nie przeliczałem tego osobiście, ale inna osoba z mojego bractwa podzieliła się informacją, że aby zdobyć złotko to co najmniej 16 osób musi dotrzeć na samą górę, a reszta dojść do poziomu laboratorium. Jak wspomniałem, nie wiem czy to ma zastosowanie w praktyce, jednak, aby zdobyć Złote Trofeum, całe bractwo (+/- 24 osoby) musi się zaangażować.

Dostaniesz 1 Esencję Ducha za normalny konflikt, 2 za Strażników i 3 za rozwiązanie konfliktu z Bossem na każdym poziomie

Iglica Wieczności / Wiki - Tu masz wszelkie informacje.
 
Ostatnia edycja:
Każda walka to 1 pkt. O ile się nie myle to straznik 2 pkt, a Boss daje 3
Zgadza sie. Dodam, ze za kazde pietro w Iglicy gracz otrzymuje 21 pkt., czyli jeden gracz mozne zdobyc maksymalnie 63 pkt. za wszystkie 3 poziomy.
Do zdobycia zlota potrzebujemy przynajmniej 1330 pkt, policzmy wiec.
22x63 = 1386, czyli do zdobycia zlota potrzebny jest udzial przynajmniej 22 graczy, z czego 2 osoby moga sobie pozwolic na zrobienie tylko 2 pieter, ale pozostala dwudziestka musi sie wspiac na sam szczyt. W tym scenariuszu koncowy wynik bractwa to 1344 pkt.
Przy 25 uczestnikach przynajmniej 14 musi zrobic wszystkie 3 poziomy, a pozostalych 11 dwa poziomy.
14x63 + 11x42 = 882 + 462 = 1344
 
Ostatnia edycja:
Do góry