• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

punkty wiedzy sie zerują...

Lanariko

Szef kuchni
za każdym razem jak odswieżam strone zeruje mi sie czas przy naliczaniu punktów wiedzy:kp:.
miałam ok 30 min do nastepnego punktu po odświezeniu zaczyna liczyc od nowa czyli 60 min.
i tak juz kilka razy dzisiaj...:mad:
 

Azulena

Rozbójnik
Niezapomniany Wojtek Młynarski dawno temu napisał tekst do piosenki, a w tekście był refren: "Co by tu jeszcze spieprzyć panowie, co by tu jeszcze".
Pasuje jak ulał... :(
 

DeletedUser3355

Guest
Miałam podobny problem uzbierało mi się 9 PW i za długo mnie nie było, odświeżam a tam 0. o_O
 

DeletedUser3033

Guest
Potwierdzam zerowanie licznika przy naliczaniu PW jak to ma tak wyglądać za każdym razem przy evencie to niech całkowicie z nich zrezygnują .Jak ktoś ładnie napisał nawet Mnich Buddyjski by ich rozszarpał :mad:
 

Hassano

Łucznik
Ja zauważyłem już pare razy że jak za szybko "klikam" aby dodać pw w cud to z paska znikają ale w cud sie nie dodają.. zaobserwowane 4 albo 5 razy a to zawsze było po 10 pw z rana.. aż sie boje myśleć ile mogło tego przepaść a nawet nie zwróciłem uwagi..
 

Connroy

Wędrowiec
Mam 3 konta każde na innym świecie i jest wszędzie to samo że nie mozna wydać wszystkich zdobytych PW bo gdy wydaję ostatni PW na cokolwiek (rozbudowa cudu czy badanie) to pojawia sie komunikat o błędzie gry i wywala z gry (rebootuje) i można tak w kółko.
Jedyna rada to zostawić ten 1 PW nie wykorzystany a więc mamy tylko 9 h na ponowną wizytę i wydanie uciułanych punktów wiedzy.
 
Do góry