• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pushing a antyczne cuda

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser449
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser449

Guest
Jak wiadomo, nie można tworzyć kont, których jedynym celem jest wspieranie innych kont. Zgodnie z zasadami gry, nawet nie musi to być multikonto; łamie się regulamin nawet jeśli to znajomy zagląda do gry tylko po to, by przesłać punkty wiedzy.

Członków ekipy jest niewielu, a ich narzędzia wydają się niedostateczne. Poszukując "tanich" run po topce graczy nieraz widzę jak niektórzy dostają setki punktów od graczy, którzy są na 4000+ w rankingu graczy. Jeden taki przypadek nawet usunął wszelkie budynki po dotarciu do IV ery, ale ciągle przesyłał punkty wiedzy.
Teraz, gdy doszły nowe cuda, wystarczy zaledwie drugi rozdział. Oszuści mają jeszcze łatwiej. Co na to administracja? A Wy, gracze? Czy należy piętnować takie przypadki, bezwzględnie zgłaszając wszystkie przypadki, gdzie można mieć podejrzenie o push?
 

Deleted User - 34008

Guest
Bym zgłaszał. Tyle tylko że ja nie mam okazji, bo nie oglądam innych miast i nie latam po mapie. Dopóki za miejsce w rankingu nie ma profitów, to nie będę miał ku temu powodów.
 

Deleted User - 172852

Guest
A co w sytuacji, kiedy gracze w wyścigu do run przebijają się w dodawaniu komuś punktów choć nikt ich o to nie prosił? Ma ponieść karę niczemu niewinny gracz, bo ktoś sypnął punktami wiedzy?
Są jeszcze takie sytuacje, gdy ktoś nie spieszy się z rozwojem drzewka i rozdaje punkty innym. Sama w pewnym momencie to robiłam. Nie chciałam marnować punktów, których miałam nadmiar. Więc je rozdawałam.
Może by tak ściśle określić zasady, żeby nie było nieporozumień i nie doprowadzać do przypadkowych nadużyć :)
 

Deleted User - 34008

Guest
@Alex35 my możemy zgłaszać tylko nasze podejrzenia. Od tego jest obsługa gry, żeby zweryfikować zgłoszenie i ewentualnie ukarać winnego. Nasze podejrzenia to jeszcze nie wyrok.
 

Deleted User - 172852

Guest
Ja to rozumiem :) I generalnie zgadzam się z karaniem oszustów. Jednakże zadano pytanie do graczy, więc się wypowiedziałam :)
 

DeletedUser580

Guest
Ani multikont, ani tuczących się na błędach nikt tutaj nie ściga, co mnie zupełnie nie dziwi biorąc pod uwagę ilość problemów, jaką Innowcy mają i bez tego. ;)
Elvenar jest relaksacyjny. Topowe miejsca się kupuje, więc mnie to jakoś specjalnie nie boli, że ktoś oszukuje, ale co do zasady oczywiście jestem za tym, żeby chłostać, zakuwać w dyby i ewentualnie banować tych, co oszukują.
Można by było zrobić publiczne lincze na forum, ale niestety mało kto tutaj zagląda, więc to nie ma sensu... Żadna zabawa... ;)

Pozdrawiam uczciwych!
 
Do góry