• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pustostany czyli pusto wokół nas

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser236
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser236

Guest
Tajemnicą poliszynela jest to, że osoby, które się pierwsze zarejestrowały/zalogowały znalazły się w środku mapy, podczas gdy kolejne coraz dalej. Uzupełnienie map zachodzi od środka.
Dlatego osoby w centrum mają niemal 100% pełnych map.
Zdarza się że czasem ktoś postawi dwa trzy budynki i zacznie budowę ratusza po czym się nie loguje i wtedy są problemy z motywowaniem tego miasta.
Jednak osoby z peryferiów mają dużo gorzej bywa że 80-90% i więcej pól po miastach stoi pustych. Czy jednak nie rozważyć propozycji żeby jeśli np brakuje Ci 75% Twoich sąsiadów to można na wniosek osoby przenieść ją do centrum w miejsce odpowiadające jej dotychczasowym bonusom, i przyjąć ten sam układ odkrytych pól przez zwiad. czyż to nie spowoduje wyrównania szans tym którzy zaczęli później grać ???
 

DeletedUser

Guest
Ten pomysł się przewalał przez forum wielokrotnie w różnych wariantach. Zero reakcji...
 

DeletedUser236

Guest
przykro mi, że duża część teamu / cały team
ma w nosie ( by nie napisać niżej) graczy,
którzy nie zaczynali razem ze startem serwerów
ale to każdy ma prawo do oceny wg własnych kryteriów
 

astoN-

Rozbójnik
nie ma znaczenia kiedy zaczynales, bo mozesz zaczac teraz i byc na poczatku, znaczenie ma ile bylo ludzi jak sie zarejestrowales, u mnie bylo to okolo 35k i wyrzucilo mnie gdzies poza orbite.... zapewne sasiedzi do mnie dojda jak na serwie znowu bedzie 35k ludzi, tyle ze teraz sa 3 serwery i jest to watpliwa sprawa... a wystarczylo by 5 minut i kazdy ma po rowno, zamiast dodawac nowych w pierwsze wolne miejsce, niech dodaje w kazde po kolei, az dojdzie do konca mapy i potem od poczatku, kazdy mial by po rowno, a nie ze zasiedlany jest maly kawalek mapy na poczatku...
 

DeletedUser

Guest
Ludzie mają po kilka kilkanaście kilkadziesiąt pól pustych wokół siebie lub zablokowanych
a może zrobić w pustym polu jakiś znaczek np totem
i kliknięcie w niego pozwala na zarobek tych kilku groszy ??
Premie za odpowiedź niestety nie były by możliwe :mad:
 

DeletedUser

Guest
Ludzie mają po kilka kilkanaście kilkadziesiąt pól pustych wokół siebie lub zablokowanych
a może zrobić w pustym polu jakiś znaczek np totem
i kliknięcie w niego pozwala na zarobek tych kilku groszy ??
Premie za odpowiedź niestety nie były by możliwe :mad:

Zróbcie cokolwiek dla nas poszkodowanych !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry