• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pytanie o turniej

gamin

Rozbójnik
Witam, chcialbym zapytac czy ktos z Was (moze ktos z Bety lub innych serwerow) wie jaki byl najwyzszy wynik turniejowy osiagniety przez jednego gracza?
 

Nusion

Kapłan
Jaki był najwyższy to nie wiem, ale w tej chwili na s2 jest wynik 14000+ a takiego jeszcze nie widziałam, @gamin dałeś czadu :) Gratki
 

gamin

Rozbójnik
Pytalem support ale im sie nie chcialo pomeczyc z uzyskaniem info wiec nie widzac celu do ktorego trzeba dobic poprzestalem na 14k. Moze jeszcze gdyby byly lepsze nagrody za 6 gwiazdke, bo run i odlamkow to mi nie potrzeba.
 

Hassano

Łucznik
Pytalem support ale im sie nie chcialo pomeczyc z uzyskaniem info wiec nie widzac celu do ktorego trzeba dobic poprzestalem na 14k. Moze jeszcze gdyby byly lepsze nagrody za 6 gwiazdke, bo run i odlamkow to mi nie potrzeba.

A można wiedzieć w jakim celu aż tak poszedłeś z punktami?
 

gamin

Rozbójnik
@chris07070707, dokladnie mam 55 prowincji stali odblokowanych wiec tyle bralem na 5 gwiazdek. Na 6, 40 prowincji i kilka pojedynczych konfliktow z pozostalych tak zeby miec 14 k pkt.

@hassano, podstawowym celem bylo 10 skrzynek w bractwie i 5 gwiazdek na kazdej prowincji bo mozna troche PW pozbierac, a potem to juz tylko dla indywidualnego wyniku punktowego. Moglem dokonczyc 55 prowincji na 6 gwiazdce bo zostalo mi na tyle wojska ale zniechecil mnie brak informacji odnosnie najwyzszego wyniku :)
 

Miroslaw78

Zwiadowca
Gram koło 2 lat... i wyższego nie widziałem... choć z początku nie interesowałem się takimi osiągnięciami... ;) Gratulacje.
 

Elelkal

Rozbójnik
Gratuluję wyniku, łatwo pewnie nie było :) Co do rekordu, to trudno będzie znaleźć taką informację skoro support nie pomoże, na US4 jeden z graczy miał 14,7k pkt.
 

DeletedUser

Guest
Sprawdziłam statystyki i w poprzednim turnieju najwięcej punktów zdobył gracz ze świata SK1 - 17010 punktów. Pojawiło się również 16740 na HU1 i 14310 na EN1. Wyniki turniejów można przejrzeć na Elvenstats - to nieoficjalna strona, więc mogą nie być w 100% wiarygodne, ale można się na pewno zorientować jak komu poszło. Niestety nie widzę opcji prostego przejrzenia statystyk graczy ze wszystkich światów. Ja sprawdzałam je ręcznie, wpisując po kolei nicki graczy, by wyświetlić ranking ze świata, na którym grają. Jest to trochę uciążliwe, ale na stronie dostępna jest lista bractw ze wszystkich światów, więc wystarczy wpisać dowolny nick z listy członków bractwa.

A poza tym gratulacje @gamin! :)
 

gamin

Rozbójnik
@Shannqa, wielkie dzieki. Przedewszystkim za wykazanie inicjatywy i poswiecony czas, ja tez probowalem na Elvenstats ale nie znalazlem tam latwej opcji sortowania uwzgledniajacej wszystkie serwery i stwierdzilem ze reczne wyszukiwanie bedzie zbyt uciazliwe i moge cos pominac, a jednak Tobie sie chcialo i udalo :)

Teraz juz wiem ze na nastepny turniej musze sie przygotowac na conajmniej 17+ :)
 

DeletedUser174

Guest
Sprawdziłam statystyki i w poprzednim turnieju najwięcej punktów zdobył gracz ze świata SK1 - 17010 punktów. Pojawiło się również 16740 na HU1 i 14310 na EN1. Wyniki turniejów można przejrzeć na Elvenstats - to nieoficjalna strona, więc mogą nie być w 100% wiarygodne, ale można się na pewno zorientować jak komu poszło. Niestety nie widzę opcji prostego przejrzenia statystyk graczy ze wszystkich światów. Ja sprawdzałam je ręcznie, wpisując po kolei nicki graczy, by wyświetlić ranking ze świata, na którym grają. Jest to trochę uciążliwe, ale na stronie dostępna jest lista bractw ze wszystkich światów, więc wystarczy wpisać dowolny nick z listy członków bractwa.

A poza tym gratulacje @gamin! :)

tak, wiem zabijecie mnie... trudno... sory że Was rozczaruję :(

@Shannqa ukłony z mojej strony i wyrazy uznania za chęci

no co... ja też mogę miec chwilę słabości... z Drago też od wielkiego dzwonu się zgadzałam, wiec nie musicie mnie do czubków od razu wysyłac, ok?
 
Do góry