• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Pytanie odnośnie cudów

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2959
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser2868

Guest
haha, byłoby dobrze :D no jak by nie patrzeć powinni wiedzieć najlepiej :D Zaznaczam że gram uczciwie, po prostu zapytałem bo widzę że można o tym swobodnie pisać, a dwa dlaczego ja mam być w tyle bo gram uczciwie, albo każdy może tak robić albo nikt.
Jestem co prawda na początku gry ale mi nie zależy na stawianiu budynków bez ładu i składu tylko na tym aby trzaskać wyniki w turniejach i iść do góry w rankingu, a z tego co się tu pisze wynika że nawet kupując budynki i ekspansje za diamenty nie mam szans jak nie będę miał multikont, więc szczerze to nawet chcę żeby ktoś z Teamu się tym zainteresował i albo mi oficjalnie napisał ile potrzebuje tych kont aby móc rywalizować z najlepszymi(i usunął zapis o pushingu z regulaminu) albo wyrównał szanse i zbanował tych co pushują.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Usunęłam wszelkie wiadomości oskarżające konkretnych Graczy - publiczne oskarżenia względem innych Graczy nie są i nigdy nie będą tolerowane. Od weryfikowania zgłoszeń jest support.
Jakiś czas temu pisałam już na forum, że pracujemy nad rozwiązaniami systemowymi, które pomogą nam push PW ukrócić odgórnie, podobnie jak zostało ucięte skakanie multikont w Przygodach. Push nie jest dozwolony, dla nikogo, bez względu na to czy kupuje premium czy nie.


@jakub357 - PS: @artur87 nie jest moim mężem :D
 

DeletedUser

Guest
no nie @Dragomira nie ucieliście multikont w Przygodzie, jedyne co to fakt "skakanie" znikneło ale teraz są podpinane banki jak jak @poweronpl to fajnie określił (np. bank warsztatów lub manufaktur). Także z zainteresowaniem czekam na to systemowe podejście, znając wasze dokonania będzie to bardzo bolesne dla zwykłych uczciwych graczy (tak jak poprawki do głupiego kupca, że aż zęby bolę od ściskania by k...wieciste słowa nie płyneły)
 

Hassano

Łucznik
Witam, mam takie małe pytanko a nie chciałem zakładać nowego tematu. Mianowicie w wiki przy wieży dobrobytu są podane % ilości produkcji na 3h. A z czego jest brana liczba bazowa? Z ilości i produkcji warsztatów czy od czego to jest liczone?
 
Do góry