• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Ranking turniejowy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1953
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Miroslaw78

Zwiadowca
Może mi się wydaje... ale turnieje kończyły się o 20.00 - do dziś... gdzie zakończono o 19.00...
czyżby ktoś nie cofnął czasu...? rankingi także po raz kolejny niewidoczne... Pozdrawiam.
 

Lisha

Mędrzec Wiki
Zespół Elvenar
@Miroslaw78 Masz rację, a z tego, co piszą u mnie na czacie, to nigdy nie zmieniali czasu. Ten turniej również zaczął się o 19.
 

DeletedUser2010

Guest
turniej sie skonczył godz przed czasem ,oj tam oj tam wyników nie widzę więc nawet nie wiem ile jestem miejsc stratny :D
"merkel"i "juncker" nie dali zapowiedzi usmiechajac ile jest super nowosci a to już 4
mi sie wydaje ze to jest robienie testów ile ludzie wytrzymają z tym gównem które serwują w coraz większych ilościach
 

DeletedUser2054

Guest
Czas na zimowy zmieniają u nas (w Polsce) - w Niemczech i generalnie na zachodzie firmy NIE ZMIENIAJĄ.
Więc Turniej wystartował o 19:00 we wtorek i o 19:00 dzisiaj się skończył - żadne "przed czasem" 96h trwał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1496

Guest
Zawsze turnieje działały wg czasu "zachodniego", przed poprzednimi zmianami w Polsce też :)

Ale znowu - BRYNDZA !!!
Żadnych info o turnieju, w żadnej zakładce, ani na mapie o następnym !
Zróbcie coś z tym, znowu tak będzie wisieć do startu następnego turnieju ? :(
 

DeletedUser626

Guest
Od kiedy istnieją Turnieje, ich godzina się przesuwa na 19 w czasie zimowym (start i koniec) i na 20 w czasie letnim.

Co do natomiast niedziałającego rankingu - jest w naprawie, niestety nie wiem na jakim etapie.
 

DeletedUser2054

Guest
Cóż @Kattina, rozprzestrzeniło się widać...
A poważnie - to było MOJE przypuszczenie, widać nietrafne....
 
Status
Zamknięty.
Do góry