• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

RELAKS. PONOWNIE REKRUTUJE!

Ponownie otwieramy rekrutację.
DALEJ KONSEKWENTNIE BUDUJEMY BRACTWO TURNIEJOWE. Całkiem nieźle rozwinęliśmy KORZYŚCI. Mamy codziennie 10PW za nic.
Jeżeli lubisz walczyć w turnieju (kilkanaście skrzynek to standard) i udzielasz pomocy sąsiedzkiej w bractwie, to miejsce dla Ciebie. Jeżeli lubisz Iglicę to jeszcze lepiej.
Wybaczcie jednak, nie przyjmujemy graczy, którzy wczoraj rozpoczęli grę, ALE TAKICH, KTÓRZY WIEDZĄ JUŻ CZEGO CHCĄ.
 
PONOWNIE REKRUTUJEMY!
Jeśli mocno pogrywasz w turniejach, regularnie udzielasz pomocy sąsiedzkiej w bractwie i masz 450k lub więcej pkt. rankingowych to RELAKS jest bractwem dla Ciebie.
 
PONOWNIE REKRUTUJEMY. Nastawiamy się na turnieje, budujemy silne bractwo turniejowe. Wiele już osiągnęliśmy, mocno rozbudowaliśmy KORZYŚCI.
Jesteś aktywny, nie odpuszczasz turniejom, udzielasz regularnie pomocy sąsiedzkiej, masz ochotę powalczyć w iglicy, to SERDECZNIE ZAPRASZAMY. Zapewne Ci się spodoba. Ale uwaga; poszukujemy graczy, którzy już mają rozeznanie w grze czyli z dorobkiem co najmniej 600.000 pkt. w rankingu ogólnym.
Piszcie bezpośrednio do mnie.
 
Gra rewolucyjnie i nieprzewidywalnie się zmienia,, a my PONOWNIE SZUKAMY GRACZY.
Oczekiwania znajdziesz trzy wiadomości powyżej ("KONSEKWENTNIE BUDUJEMY BRACTWO TURNIEJOWE. Sporo już osiągnęliśmy,.." itd). Poczytaj, przemyśl ale UWAGA!, nie interesuje nas ile masz punktów w rankingu ogólnym. Ważna jest twoja aktywność i co możesz wnieść do Bractwa.
Złóż prośbę o przyjęcie do Bractwa, albo napisz do mnie wiadomość.
Każde zgłoszenie rozpatrzymy indywidualnie.
 
Ostatnia edycja:
Póki co REKRUTACJA WSTRZYMANA. Znając realia gry zapewne nie na długo, gracze przychodzą, odchodzą, no poza głównym ponad dziesięcio osobowym trzonem bractwa.
OBSERWUJCIE NAS, JESTEŚMY NA 27 MIEJSCU w RANKINGU BRACTW (nie powiem, że mnie to nie cieszy ). Może coś się zwolni?
 
PONOWNIE REKRUTUJEMY.
Jesteśmy bractwem turniejowym. Coś tam już osiągnęliśmy, choćby codziennie 10PW z Korzyści... i nie tylko.
Gramy na luzie, bez spiny, chill'autowo (NAZWA Bractwa zobowiązuje), ale gramy, nie leżakujemy.
Lubisz turnieje, nie odpuszczasz iglicy, masz chęć podziałać - ZAPRASZAMY.
Zaaplikuj o przyjęcie lub napisz do mnie.
 
Do góry