• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Rozbudowa Budynków Kultury

KatieKate

Zwiadowca
Cześć,
Tak zbieram i zbieram nowe budynki kulturowe, aby uzupełnić braki kultury po ostatnich zmianach.
I może wpadam już w paranoję, ale przyszła mi do głowy taka myśl - stąd pytanie, bo sama tego sprawdzić nie mogę.
Czy aby zapgrejdować budynek kulturowy do następnego rozdziału, nadal potrzebne są jedynie Królewskie Renowacje?
 

qp2018

Wędrowiec
Tylko trzeba pamiętać że bez tych renowacji nie rozbudujesz i nie zbudujesz prawie żadnego antycznego cudu.... nie wiem dokładnie bo część już mam zbudowanych. Rozbudujesz budynek i na cudaka/i zabraknie.
 

KatieKate

Zwiadowca
Tylko trzeba pamiętać że bez tych renowacji nie rozbudujesz i nie zbudujesz prawie żadnego antycznego cudu.... nie wiem dokładnie bo część już mam zbudowanych. Rozbudujesz budynek i na cudaka/i zabraknie.
Tak, wiem. Na szczęście sporo cudów mam już rozbudowanych.
Ale mogłoby być jeszcze gorzej i do rozbudowy budynków kulturowych mogłyby być potrzebne jeszcze fragmenty zaklęć ;)
 

Wewe1

Zwiadowca
Ja renowacje wykorzystuje do podniesienia budynków specjalnych czyli takich których w inny sposób nie da się zdobyć jak zestawy,budynki ewolucyjne i teraz cuda,pozostałe budynki popkul. czy kulturowe można zdobyć w eventach i po prostu wymieniać co 2-3 rozdziały.
 

KatieKate

Zwiadowca
Ja renowacje wykorzystuje do podniesienia budynków specjalnych czyli takich których w inny sposób nie da się zdobyć jak zestawy,budynki ewolucyjne i teraz cuda,pozostałe budynki popkul. czy kulturowe można zdobyć w eventach i po prostu wymieniać co 2-3 rozdziały.
To też jest pomysł :)
 
Do góry