• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Rozmiar Oddziału

KatieKate

Zwiadowca
Cześć, mam pytanie. Czy rozmiar grupy szkoleniowej to to samo co rozmiar oddziału?

Rozmiar oddziału można zwiększyć w badaniach.
Świątynia Wesołych Grzybków zwiększa rozmiar grupy szkoleniowej i stąd pytanie, czy to jedno i to samo?
 

Miroslaw78

Zwiadowca
W/g mnie nie to samo... grupa szkoleniowa ma zastosowanie przy produkcji w budynkach wojskowych... rozmiar oddziału przy walkach w turnieju i iglicy... grupę można zwiększać rozwojem miasta... rozmiary oddziału powiększa system w zależności od poziomu trudności... np. w 3 iglicy jest dużo większa armia botów niż w 1... podobnie jak np. w 25 prowincji turnieju... Pozdrawiam.
 

KatieKate

Zwiadowca
W/g mnie nie to samo... grupa szkoleniowa ma zastosowanie przy produkcji w budynkach wojskowych... rozmiar oddziału przy walkach w turnieju i iglicy... grupę można zwiększać rozwojem miasta... rozmiary oddziału powiększa system w zależności od poziomu trudności... np. w 3 iglicy jest dużo większa armia botów niż w 1... podobnie jak np. w 25 prowincji turnieju... Pozdrawiam.
Dziękuję bardzo za odpowiedź.
 
Czy rozmiar grupy szkoleniowej to to samo co rozmiar oddziału?
Nie.

rozmiary oddziału powiększa system w zależności od poziomu trudności
Niezupelnie, rozmiar oddzialu zalezy wylacznie od badan na "Powiekszenie Oddzialu" w drzewku badan i jesli chodzi o walki, to ma zastosowanie wylacznie w walkach na mapie swiata, a nie w turnieju czy w Iglicy. To, o czym piszesz, to rozmiar oddzialu turniejowego i iglicowego, a to zupelnie co innego.

Tak w wielkim skrocie i nie wchodzac w szczegoly, obecnie na kazdym etapie gry oplaca sie miec jak najwiekszy rozmiar oddzialu, a wiec powinno sie robic wszystkie dostepne badania na powiekszenie oddzialu.
 

Deleted User - 849166500

Guest
Cześć, mam pytanie. Czy rozmiar grupy szkoleniowej to to samo co rozmiar oddziału?

Rozmiar oddziału można zwiększyć w badaniach.
Świątynia Wesołych Grzybków zwiększa rozmiar grupy szkoleniowej i stąd pytanie, czy to jedno i to samo?

Dopiero co zaczynam, ale z tego co wiem już rozmiar oddziału zwiększamy poprzez badania, natomiast grupe szkoleniową poprzez wiekszy poziom zbrojowi i cuda np: grzybki :). Rozmiar oddziału z badań nie wplywa na wielkosc grupy szkoleniowej
 
Rozmiar oddziału z badań nie wplywa na wielkosc grupy szkoleniowej
Bezposrednio nie ma wplywu, ale posrednio juz owszem, bo wydajnosc dwoch najwazniejszych cudow, zwiekszajacych grupe szkoleniowa, zalezy obecnie wlasnie od wielkosci oddzialu. Mowa oczywiscie o Grzybkach i Bastionie. Takze im wiekszy oddzial, tym wiekszy bonus do grupy szkoleniowej z tych dwoch cudakow.
 

Deleted User - 849166500

Guest
Bezposrednio nie ma wplywu, ale posrednio juz owszem, bo wydajnosc dwoch najwazniejszych cudow, zwiekszajacych grupe szkoleniowa, zalezy obecnie wlasnie od wielkosci oddzialu. Mowa oczywiscie o Grzybkach i Bastionie. Takze im wiekszy oddzial, tym wiekszy bonus do grupy szkoleniowej z tych dwoch cudakow.
Jasne, dzieki Chris

Bezposrednio nie ma wplywu, ale posrednio juz owszem, bo wydajnosc dwoch najwazniejszych cudow, zwiekszajacych grupe szkoleniowa, zalezy obecnie wlasnie od wielkosci oddzialu. Mowa oczywiscie o Grzybkach i Bastionie. Takze im wiekszy oddzial, tym wiekszy bonus do grupy szkoleniowej z tych dwoch cudakow.
Dopytam Chris, czyli punkty w badania moge śmiało wrzucać w powiększenie ?
 

Tolka1345

Zwiadowca
Hej a ja ponowie pytanie czy nadal relikty bonusowe wpywaja na trudnosci w walkach i co teraz w momencie kiedy tych reliktow nie wydajemy na rozbudowy cudow ? Czy nadal maja wpływ na trudnosc i czy w Akademii np bedzie mozliwosc ich wydawania ? Bo teraz juz nie mam na nie pomysłu. :)
 
Hmm, odpowiedz bedzie ciut zawiklana, ale nie da sie tego uniknac :)

Otoz relikty nigdy nie wplywaly na trudnosc samych walk, tylko na wielkosc oddzialu turniejowego/iglicowego, czyli na trudnosc zrobienia Iglicy czy turnieju jako calosci. Po prostu im wiekszy bonus za relikty, tym (w sporym uproszczeniu) szybciej skonczy nam sie wojsko, ale nie ma on wplywu na trudnosc (czy inaczej mowiac "wygrywalnosc" jakiejkolwiek pojedynczej walki). W skrocie - tu nic sie nie zmienilo, wszystko zostaje po staremu :)

Co do redukcji liczby reliktow, to obecnie nie widze takiej mozliwosci, oprocz oczywiscie Tworzenia w Akademii, ale tam jesli dobrze kojarze w niektorych recepturach potrzebne sa tylko relikty T3.
 

Tolka1345

Zwiadowca
Hmm, odpowiedz bedzie ciut zawiklana, ale nie da sie tego uniknac :)

Otoz relikty nigdy nie wplywaly na trudnosc samych walk, tylko na wielkosc oddzialu turniejowego/iglicowego, czyli na trudnosc zrobienia Iglicy czy turnieju jako calosci. Po prostu im wiekszy bonus za relikty, tym (w sporym uproszczeniu) szybciej skonczy nam sie wojsko, ale nie ma on wplywu na trudnosc (czy inaczej mowiac "wygrywalnosc" jakiejkolwiek pojedynczej walki). W skrocie - tu nic sie nie zmienilo, wszystko zostaje po staremu :)

Co do redukcji liczby reliktow, to obecnie nie widze takiej mozliwosci, oprocz oczywiscie Tworzenia w Akademii, ale tam jesli dobrze kojarze w niektorych recepturach potrzebne sa tylko relikty T3.
Zadna produkcja w akademi nie zgarnia bonusowych nie wiem jak z tworzeniem to musze sprawdzic :) a pytanie nie było moje tylko osady kolezanki ja juz od dawna przestałam na to zwracac uwage :)

Tolka ale to nie ilosc reliktow tylko bonus jaki daja ma wplyw na trudnosc w walkach , ty masz wszystkie miasta wysoko rozwiniete to bez znaczenia czy masz 500 reliktow (czyli max bonusu) czy 5k reliktow to juz nic nie zmienia
wiem dzieki za odp u mnie nie ma to znaczenia :)
 

Steefann

Zwiadowca
Zadna produkcja w akademi nie zgarnia bonusowych :)
Odkąd wprowadzili wzniosłe towary już nie istnieją towary niebonusowe, bo każdy relikt już coś zwiększa. Masz 3 towary bonusowe podstawowe, 3 żywe i 3 wzniosłe. Chyba, że się odnosisz jedynie do podstawowych to trzeba było doprecyzować.
 

Rajstlin

Zwiadowca
No jesli chodzi o iglicowki to teraz bedzie problem wyzerowac t1 relikty. t2 i t3 to z czasem mozna przepalic na karme:)
 
Do góry