• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Skróty klawiszowe

  • Rozpoczynający wątek romeroo
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Kilka godzin nie było mnie w grze, wróciłem i wszystkie rezydencje miałem pełne złota. Aby nic się nie zmarnowało zbieram złoto mając włączony quest wymagający zebrania 40k. Jako, że mam 22 rezydencje pozwala mi to wykonać kilka razy te zadanie a jest jeszcze kilkanaście innych questów powtarzalnych. Najwięcej czasu zajmuje więc... odrzucanie ich.
Stąd moja propozycja aby został dodany skrót wybierający "odrzuć" w queście i potwierdzeniu.
Myślę, że wielu osobom mogłoby to przyśpieszyć grę. ;)
 

DeletedUser

Guest
nie rozumiem o co chodzi :) Przecież normalnie je odrzucasz i problem z głowy :)
 

DeletedUser

Guest
Chodzi mi o odrzucanie 15 zadań które mnie nie interesują. A później kolejnych 15, i tak kilka razy, bo do zebrania jest ponad 300k złota.
A skoro zostały dodane już pewne skróty uznałem, że jeszcze jeden by się przydał.
 

DeletedUser79

Guest
Moim zdaniem to już nazywa się lenistwo - jest opcja do odrzucania zadań i nie ma potrzeby, aby jeszcze iść na skróty :)
 

DeletedUser13

Guest
Ja to mam pytanie, jak taki skrót miałby wyglądać? Coś jeszcze na skróty niż opcja "pomiń"??? :eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
Moim zdaniem to już nazywa się lenistwo - jest opcja do odrzucania zadań i nie ma potrzeby, aby jeszcze iść na skróty :)
Tak samo jest ze skrótami na produkcję, jednak te zostały dodane stąd ten temat.

Ja to mam pytanie, jak taki skrót miałby wyglądać? Coś jeszcze na skróty niż opcja "pomiń"??? :eek::eek::eek:
Jak miałby wyglądać? Otwierasz zadanie, nie chcesz go robić więc wciskasz powiedzmy X i dostajesz kolejne. Takie same przyśpieszenie jak wcześniej wspomniane obecne przy produkcji.
 
Status
Zamknięty.
Do góry