• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Sonda: pomoc sąsiedzka

  • Rozpoczynający wątek Ajnima
  • Data rozpoczęcia

Czy uważasz, że pomoc sąsiedzka powinna być możliwa o dowolnej godzinie w ciągu doby?

  • TAK, uważam że powinniśmy mieć taki wybór

    Głosy: 4 40,0%
  • NIE, uważam że obecny system 23 godzinny jest wystarczający

    Głosy: 6 60,0%

  • W sumie głosujących
    10
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam,
chciałabym aby jak najwięcej osób wzięło udział w tej sondzie. Temat ten już się wcześniej pojawił więc czas na mały sondaż: czy uważacie, by dobrym pomysłem była możliwość udzielania pomocy sąsiedzkiej o dowolnej godzinie w ciągu doby? Obecnie musi upłynąć 23 godziny i osobiście uważam, że powinniśmy mieć wybór czy chcemy to zrobić o 8 rano czy wieczorem. Po północy nastąpiłby reset. W innych grach, w które grałam takie rozwiązanie funkcjonuje i uważam, że się sprawdza. Co o tym myślicie?

Celowo nie dodaję opcji "nie mam zdania na ten temat" bo uważam że jest zbędna.
 

DeletedUser363

Guest
Nie zagłosuję, ale wyrażę swoje zdanie. Będzie ono również informacją dlaczego nie zagłosowałem.

Mi osobiście kompletnie nie przeszkadza to, że pomagać można co 24 godziny. Jest to dodatkowe utrudnienie, które jednak nie wpływa na jakość gry, a które w pewnym sensie mobilizuje do zajrzenia - a takich motywatorów niestety w tej grze jest bardzo mało. Z drugiej strony nie przeszkadzałoby mi również, gdyby czas resetował się o północy i można by było pomagać o dowolnej godzinie.

Innymi słowy uważam to za kwestię zbyt błahą i nieistotną z mojego punktu widzenia, że nie chcę nawet zastanawiać się nad wyborem. Mało osób jednak pisze na forum, a pojawiła się z Twojej strony prośba o jak najliczniejszy odzew, więc dorzucam swoje trzy grosze. :)
 

DeletedUser

Guest
Poniewaz codziennie ten czas skraca sie o godzine to mozna sobie w bractwie tak poustawiac by bylo to dla wszystkich wygodne - u nas nie ma z tym problemow
 
Status
Zamknięty.
Do góry