• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

sprawiedliwość w grze?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser174
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser174

Guest
dużo zmian w grze tłumaczy się "sprawiedliwością". Taką skrzywioną w mojej ocenie, ale cóż nie ja ustalam zasady gry, wiec nie mogąc ich ocenić/zmienić muszę się dostosować do wytycznych.

Kupiec był zmieniony w imię sprawiedliwości, bo aktywni utylizowali nadmiary surowców wymieniając je na towary. A to źle, bo jak ktoś się lognie raz na tydzień nie może konkurować w ilości pozyskanych towarów

Ostatnio dzwonnica/latarnia też została z tego powodu zmieniona, bo sprawiedliwie ma być. Jak to aktywni mają mieć więcej? Kto by to pomyślał!!!

A teraz mamy aplikację na tel... i motywka całej mamy zajmuje kilka min czyli tyle co odwiedzenie 2-3 miast w standardowy sposób. A jak do tego dochodzi błąd z ratuszem... to dlaczego ktoś ma mieć lepiej niż ja? Bo ja tego za grosz nie rozumiem

To tak trochę mało sprawiedliwe jest czy mi się tylko tak wydaje?

ps: nie, nie zamierzam korzystać z apki :p a motywować mapy też nie musze, ale "sprawiedliwość" musi być :D
 

DeletedUser1496

Guest
To bardzo przykre, ale wracamy do "podstaw":(

Te zmiany nie są podyktowane sprawiedliwością dla graczy, tylko koniecznym do utrzymania Elvenar na poziomie grywalnym rebalansem.
Tylko po co znowu te etykietki w stylu: "zobaczcie !!! ile zyskacie!!! - totalna bzdura !!!:(

To jest właśnie to, co mi przeszkadza -
Jestem dorosła i myślę, że "stara gwardia" cała jest dorosła. Elvenar wymaga cierpliwości, więc dla dzieci nie jest - po prostu nie będzie im się chciało w to grać, a przynajmniej nie za długo. (Może te puste miejsca na mapie od początku gry - przed wprowadzaniem poprawek - powinny dać do myślenia?!, bo te późniejsze to już konsekwencja wprowadzanych "udogodnień")
Więc po co te etykietki ? - "sprawiedliwość i równość dla wszystkich graczy" To nie jest kampania wyborcza !!!

Co wg IG trzeba zrobić to i tak zrobią, tylko traktując równo wszystkich graczy - tzn tych z różnym poziomem zaangażowania ale aktywnych, "niedzielnych" i zaglądających raz na miesiąc - tak naprawdę "zarzynają" tą grę, a szkoda.
Bo te "trzy" grupy nigdy nie będą grać na tym samym poziomie, niezależnie od tego jak IG "spłaszczy" wprowadzaną czy udostępnianą wcześniej pomoc i nawet możliwość gry za diamenty tego nie wyrówna (chyba, że ktoś użyje równowartość wygranej w Lotto). Tyle bym nie wydała na żadną rozrywkę !!!
Jesteśmy tak sfrustrowani, że nawet w fajnej i ciągle udoskonalanej aplikacji na telefon - doszukujemy się błędów, gdyby IG traktowało nas poważnie, to mielibyśmy tutaj tylko informacje techniczne: typ telefonu, wersja androida i co nie działa.
A tak ?
;)

edit: @kikimora - bardzo lubię "twoje posty" - niesamowicie poprawiają mi humor. :):):):)
Naprawdę szkoda, ze nie gramy na jednym świecie ;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Midi67

Rozbójnik
Ciekawe :) kiedyś byłem jednym z nielicznych graczy, którzy jawnie krytykowali to co się tu dzieje (inwestując realne środki w rozwój gry, uważam że mam pełne prawo mówić o swych uwagach do IG, CM i gry) i jak traktowani są gracze w szczególności Ci "starzy". Ostatnio widzę, że grono tych, którzy zaczynają widzieć działania IG... oraz to jak współpracuje z Nami CM i co Nam graczom przekazuje, rośnie.....

Zdaję sobie sprawę, że nic lub prawie nic nie zyskamy, uważam, ze IG nastawione jest na nowych graczy a nie dalszy aktywny rozwój gry.... bo teraz chcą odcinać kupony od tego co już mają (11 rozdziałów) a nie inwestować w rozwój i poprawianie wiecznie psującej się wersji beta :)
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
dużo zmian w grze tłumaczy się "sprawiedliwością". Taką skrzywioną w mojej ocenie, ale cóż nie ja ustalam zasady gry, wiec nie mogąc ich ocenić/zmienić muszę się dostosować do wytycznych.

Kupiec był zmieniony w imię sprawiedliwości, bo aktywni utylizowali nadmiary surowców wymieniając je na towary. A to źle, bo jak ktoś się lognie raz na tydzień nie może konkurować w ilości pozyskanych towarów

Ostatnio dzwonnica/latarnia też została z tego powodu zmieniona, bo sprawiedliwie ma być. Jak to aktywni mają mieć więcej? Kto by to pomyślał!!!

A teraz mamy aplikację na tel... i motywka całej mamy zajmuje kilka min czyli tyle co odwiedzenie 2-3 miast w standardowy sposób. A jak do tego dochodzi błąd z ratuszem... to dlaczego ktoś ma mieć lepiej niż ja? Bo ja tego za grosz nie rozumiem

To tak trochę mało sprawiedliwe jest czy mi się tylko tak wydaje?

ps: nie, nie zamierzam korzystać z apki :p a motywować mapy też nie musze, ale "sprawiedliwość" musi być :D
Wieczny placz, kazdy post to marudzenie. Nikt nie zmusza do grania. Podobno to wolny kraj, rozumiem swobode wypowiedzi ale w tym konkretnym przypadku wylacznie naskakiwanie na sama gre, jej obsluge (Dragomire) lub na innych uzytkownikow forum, zakladam ze teraz ja bede celem zemsty placzki ale coż ktos w koncu musial ;)
 

Midi67

Rozbójnik
Wieczny placz, kazdy post to marudzenie. Nikt nie zmusza do grania. Podobno to wolny kraj, rozumiem swobode wypowiedzi ale w tym konkretnym przypadku wylacznie naskakiwanie na sama gre, jej obsluge (Dragomire) lub na innych uzytkownikow forum, zakladam ze teraz ja bede celem zemsty placzki ale coż ktos w koncu musial ;)

@visit0r => nie wiem ile grasz w tą grę ale chyba nie za długo. Slogan o "wolnym kraju" jest w tym miejscu wg. mnie słaby... bo My gramy dla ludzi w bractwach z którymi przez miesiące się już zżyliśmy, dla kapitalnej grafiki w tej grze ale nie zgadzamy się z chamskim podejściem do Nas graczy, twórców i opłacanego przez IG polskiego supportu do czego mamy prawo jako gracze a szczególnie Ci, którzy rozumiejąc to, że gra potrzebuje środków na rozwój zainwestowali w grę realne pieniądze.
Jeżeli nie rozumiesz tego o czym piszemy to już tego nie zmienimy - może za jakiś czas zrozumiesz.. Kiki i jeszcze kilka osób nie zgadza się z traktowaniem Nas (graczy) jak upośledzonych - zmianami na niekorzyść aktywnych graczy, brakiem odpowiedzi na konkretne pytania, robieniem HALLO wokół bzdurnych aktualizacji gdy gra OD TYGODNI stoi na końcu 11 rozdziału i cisza nt. co dalej... a na pytanie gracza czy gasimy światło => pada odpowiedź, ze gra się ma DOBRZE... gdy w grze błąd na błędzie a na nich jeszcze kilka innych.

Zanim zaczniesz dalej chwalić to co się dzieje i bronić pracy twórców i opłacanego supportu zapoznaj się z tym o co chodzi Nam tj. tej części graczy, którzy wg. Ciebie płaczą i narzekają.
Miłego dnia
 
Ostatnia edycja:

visit0r

Paladyn
@visit0r => nie wiem ile grasz w tą grę ale chyba nie za długo. Slogan o "wolnym kraju" jest w tym miejscu wg. mnie słaby... bo My gramy dla ludzi w bractwach z którymi przez miesiące się już zżyliśmy, dla kapitalnej grafiki w tej grze ale nie zgadzamy się z chamskim podejściem do Nas graczy, twórców i opłacanego przez IG polskiego supportu do czego mamy prawo jako gracze a szczególnie Ci, którzy rozumiejąc to, że gra potrzebuje środków na rozwój zainwestowali w grę realne pieniądze.
Jeżeli nie rozumiesz tego o czym piszemy to już tego nie zmienimy - może za jakiś czas zrozumiesz.. Kiki i jeszcze kilka osób nie zgadza się z traktowaniem Nas (graczy) jak upośledzonych - zmianami na niekorzyść aktywnych graczy, brakiem odpowiedzi na konkretne pytania, robieniem HALLO wokół bzdurnych aktualizacji gdy gra OD TYGODNI stoi na końcu 11 rozdziału i cisza nt. co dalej... a na pytanie gracza czy gasimy światło => pada odpowiedź, ze gra się ma DOBRZE... gdy w grze błąd na błędzie a na nich jeszcze kilka innych.

Zanim zaczniesz dalej chwalić to co się dzieje i bronić pracy twórców i opłacanego supportu zapoznaj się z tym o co chodzi Nam tj. tej części graczy, którzy wg. Ciebie płaczą i narzekają.
Miłego dnia
nie wpsomnialem ani slowem o obronie supportu, tak samo jak nie wpsomnialem ani slowem o innych graczach, tylko o tej jednej konkretnej osobie ktorej wypowiedzi czesto widac na forum, osobiscie widze kilka minusow w caloksztalcie funkcjonowania samej gry, co do slabosci sloganu o swobodach obywatelskich to maja sie wbrew mediom calkiem dobrze, czego jednym z lepszych dowodow jest wlasnie mozliwosc min takiej bezsensownej polemiki na forum w temacie ktorego tytul zupelnie sie mija z trescia ostatnich wypowiedzi
 

DeletedUser2373

Guest
Jest jeszcze jedna "niesprawiedliwość",przynajmniej mi jako nowemu graczowi tak się wydaje.Może nie mam racji ale zwróciłam uwagę na rozmiary bonusowych manufaktur i są różne :( Ja mam akurat stalownie a te są dużo większe na poszczególnych poziomach rozbudowy niż np manu drewna.Dlaczego,skoro system nie daje możliwości wyboru a losowo przydziela?
 

DeletedUser2487

Guest
Kochany, Twoje manu stali produkują więcej stali niźli te drewna... wielkość = wydajność. Drewna musiałbyś więcej postawić, ot co.
Pozdrawiam :)
 
Status
Zamknięty.
Do góry