• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Stare błędy gry po ostatniej aktualizacji Chroma

Status
Zamknięty.

Mikekun

Rozbójnik
witajcie

Od momentu ostatniej aktualizacji Chrome nie wiem czemu nie mogę normalnie obsługiwać gry. Wystarczy jedna czynność czyli zmiana strony na którą przeglądam grę na inną. Aby sama gra się kompletnie zablokowała, ten sam problem jest z grą na serwerze testowym. Takiej sytuacji to jeszcze w życiu nie miałem, i liczę na to że to nie jest wina AFP bądź innej aktualizacji którą staram się regularnie doglądać. Natomiast w grze Elvanar mogę bez problemu przechodzić między karatami przeglądarki.

Więc wynoszę wniosek takowy że problem nie leży po mojej stronie a waszej i nie dostosowanie się gry do najnowszych wymóg przeglądarki Chrome.

Proszę w miarę możliwości o szybką i stosowną odpowiedź na ten problem.

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikkeun
 

jakub357

Łucznik
A zaktualizowałeś jednocześnie wymagane sterowniki, aby były skorelowane do najnowszej wersji Chrome?
 

Mikekun

Rozbójnik
witajcie

Fakt sprawa dotyczy Forg od Empiers i jest to błąd wędrujący ponieważ występuje on zarówno na FoE polskiej wersji językowej oraz w wersji testowej. Sprawa Elvanaru nie dotyczy, choć miło by mi było jakbym jednak dostał odpowiedź, gdzie leży problem.

@jakub357 niby jak mam to zrobić skoro zostały dosłownie wywalone rozszerzenia i nie mogę sprawdź jakiej aktualizacji brakuje ;)

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 

DeletedUser626

Guest
Polecałabym jednak zgłosić się do supportu FoE. Gdyby jeszcze problem występował na wszystkich grach flash albo były szerzej znany to może byśmy coś mogli wymyślić, ale dotyczy FoE i póki co tylko Twojego konta.
Ja bym po pierwsze sprawdziła inną przeglądarkę, a jeśli problem dotyczy tylko Chrome, to przeinstalowała Chrome.
 

DeletedUser967

Guest
To ja z kolei powiem, że na Chrome Elvenar łapał często zawiechy i chodził wolno, na Mozilli jest super
 

Mikekun

Rozbójnik
witajcie

Ekipa z Forg of Empiers analizuje sytuacje odnośnie błędu i prawdopodobnie będą musieli ją naprawiać za pomocą aktualizacji. Odnoszę wrażenie że nie tylko ja mam ten dziwny i niepoważny problem :)

PS: Temacik można zamknąć

Życzę udanego dnia
pozdrawiam Mikekun
 
Status
Zamknięty.
Do góry