• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Status aktywności / Ostatnie zalogowanie do gry

Czy uważasz to za przydatne?

  • Tak

    Głosy: 11 61,1%
  • Nie

    Głosy: 7 38,9%

  • W sumie głosujących
    18

BlossomValvi

Łucznik
@Poziomek czyli nie ma sprzętu poza ugryzionym jabłuszkiem? ;) bo zupełnie pominaleś androidy (tutaj jest dużo trudniej bo rozbieżności pomiędzy wersja OS a sprzętem moga być duże) i bardziej egzotyczne platformy

Co do reszty - całkiem spore grono graczy nie korzysta nawet z forum i wiki. Tym niemniej sensowny arcymag powinien umieć korzystać z elvenstats, bo nawet wprowadzenie funkcji logowania nic nie da, dopiero dane przekrojowe nt grania to takie CV gracza
 

Poziomek

Rycerz
pominelem androidy bo widzialem na stronie elvenara ze nawet na starym 4.4 mozna juz smigac czyli naprawde starym. Sam nie mam Jabłonki nie jestem zwolennikiem tej marki - wole konkurencje na S..g.
Ja nie jestem arcymagiem U nas, ja pomagam jako spolecznik w rekrutacji - bo przeciez jedna osoba arcymag nie moze zajmowac sie wszystkim od turnieju iglicy po przygode i rekrutacje - bo jest cos jeszcze poza gra:).
 

BlossomValvi

Łucznik
pominelem androidy bo widzialem na stronie elvenara ze nawet na starym 4.4 mozna juz smigac czyli naprawde starym. Sam nie mam Jabłonki nie jestem zwolennikiem tej marki - wole konkurencje na S..g.
Ja nie jestem arcymagiem U nas, ja pomagam jako spolecznik w rekrutacji - bo przeciez jedna osoba arcymag nie moze zajmowac sie wszystkim od turnieju iglicy po przygode i rekrutacje - bo jest cos jeszcze poza gra:).

Z doświadczenia - to ze coś ma konkretna wersje Androida nie oznacza ze sprzęt płynnie chodzi, bo tu jest podobnie jak z lapkiem to ze win10 da się zainstalować...

A druga część, weź mnie nie rozśmieszaj czyli co arcy nie bierze udziału w iglicy/turnieju/przygodzie? Co tam jest takiego do roboty poza kilkoma zdaniami (więcej czasu zajmuje siedzenie na forach by z wyprzedzeniem zebrać informacje, ale po odrobinie wprawy to czuje się w kościach co kiedy ma być ;) )
To samo z naborem, sprawdzić profil kandydata na statsach to kilka chwil

Ale dobra już nie ciągnę tematu bo to oftop, chcesz to załóż wątek dyskusyjny „Triki arcymaga” :)
 

skrybik

Rozbójnik
Ehhhhhhh... Z nawet ciekawej propozycji zrobila sie pogawedka o sprzęcie... Myślę, ze nie warto tego ciągnąc dalej , niech bedzie w tej kwestii jak jest
 

BlossomValvi

Łucznik
Jak już pisałem propozycja raczej z kategorii średnio ciekawych, sam napisałeś ze ci co chcą (forumowicze) to korzystają z odpowiednich źródeł a reszta ... sam piszesz w propozycji „zaproszenia i prośby” do aktywnych, dla mnie aktywni potrafia sobie poradzić bo są ... aktywni
Na przyklad ja osobiscie nie cierpię spamu i jak widziałem całkiem spora grupa forumowiczów była za zmiana opcji w wiadomościach bo generowały spam

A co do sprzętu, niektóre rzeczy trzeba prostować do bólu :) np jak przeciążenie wielordzeniowej i7 przez Elvenar
 
Do góry