• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

System rekrutacji wojska

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1566
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1566

Guest
Mam pytanie odnośnie rekrutacji jednostek w tej grze. Zbudowałam koszary i mimo że nie rekrutowałam np. kuszników to mogę ich wystawić do bitwy. Proszę niech mi ktoś to jakoś obrazowo przedstawi, bo informację w grze i na wiki nie dają mi odpowiedzi.
 

DeletedUser449

Guest
Jeden lub kilka z questów w głównej linii fabularnej pozwala zdobyć jednostki w nagrodę. To zapewne stąd posiadasz kuszników. Nie licząc tej wyjątkowej opcji, wszystkie jednostki trzeba szkolić... lub kupić za diamenty podczas specjalnej promocji, która jest kilkukrotnie w ciągu roku.
Tak więc z reguły informacji w grze i na wiki są prawdziwe - nie uwzględniono w nich tylko wspomnianych sytuacji.
 

DeletedUser1566

Guest
Czyli jeśli mam kuszników 49 x znaczek oddziału to oznacza, że mam 49 grup po 6 kuszników (ilość na oddział)?
 

DeletedUser1088

Guest
49x oddziałów
a ile szt to masz napisane w prawym górnym narożniku tej samej zakładki
 

DeletedUser449

Guest
@Loona2
Tak, jeśli twój oddział wynosi 6, to masz 49*6 kuszników. Przy czym wzór na liczbę jednostek to ilość oddziałów razy wielkość oddziału dzielone przez rozmiar jednostki.
Przy czym trzeba pamiętać że oddział a grupa szkoleniowa to dwie różne sprawy.
 
Do góry