• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Szukam bractwa turniejowo-iglicowego

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser5906
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser5906

Guest
Hej :) jestem nowym graczem i szukam miejsca do rozwoju swojego miasta pod kątem wojska, walki w turniejach i zabawie w iglicy, przygody schodzą na dalszy plan :). Trochę poszperałem na forum i internecie, jestem po przeczytaniu poradników dotyczących wojska i iglicy oraz podstaw budowy miasta. Interesuję mnie zgrana paczka z którą można popisać na czacie nie tylko odnośnie samej gry ale też życia codziennego.


Pozdrawiam wszystkich :)
 

Birma200

Zwiadowca
Hej :) jestem nowym graczem i szukam miejsca do rozwoju swojego miasta pod kątem wojska, walki w turniejach i zabawie w iglicy, przygody schodzą na dalszy plan :). Trochę poszperałem na forum i internecie, jestem po przeczytaniu poradników dotyczących wojska i iglicy oraz podstaw budowy miasta. Interesuję mnie zgrana paczka z którą można popisać na czacie nie tylko odnośnie samej gry ale też życia codziennego.


Pozdrawiam wszystkich :)
Gdzie byłeś jak szukałam aktywnego gracza do swojego bractwa... ???!!! ;)
Mało kto jest na starcie przygotowany do gry tak jak Ty i wie czego chce.
Bez względu na stopień rozwoju na pewno będziesz cennym nabytkiem dla każdego bractwa i bardzo żałuję, że nie dla mojego... :(
Może kiedyś jeszcze nasze drogi się spotkają i pogramy razem. Kto to wie... ? :)
Pozdrawiam i powodzenia :)
 
Do góry