• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Szukam Bractwa

Vesna

Wędrowiec
Szukam Bractwa, gdzie robi się 10 skrzyń ( może być co drugi turniej) i 2 piętra Iglicy.
Moje punkty: 22 520 IV poziom
Surowce bonusowe: marmur, kryształy, klejnoty
Turnieje: 1600 punktów
Iglica: 2 piętra, czasami troszkę więcej, docelowo cała.
 

Poziomek

Rycerz
Hej -mysle ze mozesz wpasowac sie do Nas. Skrzynka 10 w kazdym turnieju . w Przygodzie 3 skrzynki. Iglica nieobowiazkowa narazie - ale pare osob robi juz cala, reszta wedle mozliwosci
 
@Vesna, to, ze niektorzy robia Iglice jak chca nie znaczy, ze wynik calego bractwa jest slaby. Zerknalem i akurat bractwo Poziomka zdobywa srebrna odznake za Iglice, co oznacza wlasnie nagrody za 2 poziomy w trybie multi. A o to Ci przeciez chodzilo :)
 

Poziomek

Rycerz
Poziomek dziękuję, ale Iglica to dla mnie priorytet.
wiesz u nas niektorzy po iglicy byli zadowoleni kolega mial dzina i 2 artefakty, a inni mieli brzydko mowiac wielka fige z makiem a wydali diamenciki - takze skupiamy sie na pewnej nagrodzie stalej czytaj turniej zawsze- a iglica narazie dla chetnych i majacych odpowiednie przygotowanie wojskowo- miastowe nazwijmy je. Jezeli zalezy ci tylko na iglicy albo glownie to chyba EasyRider zbiera ekipe zobacz jego temat
 

Vesna

Wędrowiec
Bardzo dziękuję za wysłane do mnie wiadomości i zaproszenia. Nie spodziewałam się, że tak wiele zacnych Bractw odpowie na moje ogłoszenie. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :)
 

AniaMar

Wędrowiec
Na winyandor bractwo *** KORONY ELFÓW*** 10 skrzyń i więcej każdy tydzień... iglice robimy zawsze ma srebro ale staramy się coraz lepiej.... natomiast priorytet to przygody walczymy o podium przedostatnim mieliśmy 3 miejsce teraz 4 bo kilku graczy nam odpadło
 
Do góry