• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Szukam zgranej drużyny !

  • Rozpoczynający wątek Deleted User - 849176255
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 849176255

Guest
Witam, od niedawna zacząłem grę, ale przed rozpoczęciem zapoznałem się z kilkoma poradnikami na forum, min:

– Walka wojskiem w iglicy – od Chrisa.
– Poradnik Turniejowy – od Maguzziego.
– Podstawy budowy miasta na elven gems oraz elvenarwiki.

Cały czas coś czytam nowego, ale postanowiłem spróbować poszukać bractwa, w którym od samego początku będę mógł się rozwijać pod okiem dobrych graczy, znających się na temacie w sprawach turniejowo-iglicowych. Planuje spokojnie rozwijać sobie miasto, ale oczywiście bez zbędnych budynków i bardziej pod kątem wojska. Szukam zgranego bractwa z aktywnym czatem,
gdzie Chętnie udzielana jest pomoc „świeżakom”. Wiem, że na moim obecnym poziomie nic nie wniosę, ale szybko się uczę i.
Gdy Tylko dojdę do odpowiedniej epoki, planuje robić maksymalny wynik w turnieju oraz złoto w iglicy :). Czekam na odpowiedź…

Pozdrawiam, Alan.
 

PanJanusz

Wędrowiec
Witam, od niedawna zacząłem grę, ale przed rozpoczęciem zapoznałem się z kilkoma poradnikami na forum, min:

– Walka wojskiem w iglicy – od Chrisa.
– Poradnik Turniejowy – od Maguzziego.
– Podstawy budowy miasta na elven gems oraz elvenarwiki.

Cały czas coś czytam nowego, ale postanowiłem spróbować poszukać bractwa, w którym od samego początku będę mógł się rozwijać pod okiem dobrych graczy, znających się na temacie w sprawach turniejowo-iglicowych. Planuje spokojnie rozwijać sobie miasto, ale oczywiście bez zbędnych budynków i bardziej pod kątem wojska. Szukam zgranego bractwa z aktywnym czatem,
gdzie Chętnie udzielana jest pomoc „świeżakom”. Wiem, że na moim obecnym poziomie nic nie wniosę, ale szybko się uczę i.
Gdy Tylko dojdę do odpowiedniej epoki, planuje robić maksymalny wynik w turnieju oraz złoto w iglicy :). Czekam na odpowiedź…

Pozdrawiam, Alan.
Zapraszam do bractwa S.P.Q.R.
 
Status
Zamknięty.
Do góry