• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Tablica ogłoszeń bractwa. [+]

Czy podoba Ci się mój kinolek ?

  • Tak, mam podobny i korci mnie żeby go pomisiać.

    Głosy: 12 70,6%
  • nie, nie interesuję się zawodowym zbieraniem grzybów.

    Głosy: 5 29,4%

  • W sumie głosujących
    17
Status
Zamknięty.

Rudolf

Zwiadowca
Wiadomości i czat które są dostępne w grze są ubogie i niewystarczające do komunikacji między członkami bractwa. Dobrym rozwiązaniem mogłaby być dodana taka tablica do zamieszczania ogłoszeń z możliwością moderowania i kasowania. Podczas trwającej przygody ogarnięcie wszystkich członków bractwa :) wiąże się z dużymi kłopotami i nie zawsze ważne informacje docierają do wszystkich. Ulokowanie czegoś podobnego z prawej strony ekranu np. nad czatem wiele by rozwiązało podczas ogarniania ścieżek w przygodzie.
 
Ostatnia edycja:

Christo

Rozbójnik
Znacznie lepszą opcją byłoby dodanie nowej zakładki w bractwie coś w stylu opisu bractwa (widoczne tylko dla ludzi z bractwa), w której magowie i arcy mogliby sobie umieszczać ważne informacje.
 

DeletedUser174

Guest
jest tylko jeden problem...
pomysł tablicy już był, zakładki już był, forum już był, zmiana priv też już był...

a problemy z komunikacja pozostały

a kinolek świetny:*
 

DeletedUser2076

Guest
Przekopałem forum i znalazłem temat - https://pl.forum.elvenar.com/index....rum-tablicy-67-16-09-pl.417/page-3#post-20261 . jak widać zostało to odrzucone - być może ze względu na zbyt duże skomplikowanie. Tak duże, że rodzić Elvenar (Forge of Empires) ma to rozwiązanie od 1,5 roku chyba (a forum od początku istnienia)... Zastanawia mnie czemu tego nie wprowadzą skoro byłoby to użyteczne. Chyba, że mają lepszy pomysł (ale jak widzicie - na tę chwilę nic z tego nie wyniknie, a wielka szkoda).

I jeszcze możliwość kopiuj/wklej by się przydała (w Forge też to działa).
 

DeletedUser629

Guest
też jestem za tablicą lub coś w tym stylu ...
kopertki już przeładowane i nie do ogarnięcia :(
Reniferku od św. Mikołaja ... jak spełniasz życzenia ...to ja owszem pomisiam :rolleyes: :oops:
 

DeletedUser626

Guest
Forum zostało odrzucone przez projektantów gry, ale istnieją inne rozwiązania komunikacyjne, które można wprowadzić. Ponadto, 2 lata temu w grze nie było Turniejów, eventów ani kompetycji typu Przygody, więc nie było tak dużej potrzeby na formę złożonej komunikacji jak teraz. Gra się rozwija, zmienia się więc sytuacja i argumenty za i przeciw.
Zgłoszone będzie jako potrzeba rozbudowania sfery komunikacyjnej.
 

jakub357

Łucznik
Zgłoszone będzie jako potrzeba rozbudowania sfery komunikacyjnej.

Jak takie zgłoszenia działają? Czy jest to na zasadzie, że dopiero gdy wypełni się Pasek Postępu Zgłoszeń, czyli nazbiera się np 20 zgłoszeń o potrzebie rozbudowania sfery komunikacyjnej, to wtedy się za to biorą?

Manu.jpg
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser626

Guest
Ładna grafika, ale ironia jest zbędna.
Zależy to od sytuacji, tutaj zgłoszenie problemu zadziała lepiej niż zgłoszenie pomysłu, bo temat forum/tablicy był już odrzucany i może być po prostu oznaczony jako duplikat, za to trudno będzie zanegować potrzebę komunikowania się.
 

Deleted User - 172852

Guest
Rudolf - masz piękny nochal :)
I tak, też jestem za ulepszeniem komunikacji :)
 

DeletedUser629

Guest
Znacznie lepszą opcją byłoby dodanie nowej zakładki w bractwie coś w stylu opisu bractwa (widoczne tylko dla ludzi z bractwa), w której magowie i arcy mogliby sobie umieszczać ważne informacje.

ale coś takiego co proponuje Chris może by przeszło ... a też jest fajne ... nie trzeba by było wpisywać nicków jeden po drugim ... to uciążliwe jest .. a tak to ciach - prach i mamy rozmowe :)
 

Rudolf

Zwiadowca
Nie wiem czy dodatkowa zakładka gdzieś tam w miejscu bractwa jest lepsza niż coś co będzie widoczne od razu. Jednak poprawa komunikacji w miarę rozwoju gry jest bardzo potrzebna i pożądana. :)
 

DeletedUser1921

Guest
Już jest do wszystkich z bractwa. Wystarczy kliknąć na znaczek tarczy Lewy górny róg pod tytułem. Co do komunikacji trochę w tej grze kuleje. W chatcie powinna być lamka czerwona lub zielona oznaczająca obecność. Również powinno być "okno do wszystkich" i "do wybranego gracza"(tabelka) podobna jak w Plemionach :) Ale komunikację trzeba udoskonalić. Co raz częściej nowe wydarzenia więc zwykłe wiadomości trochę robią się chaotyczne,a w chatcie jest jeden wielki chaos,ważne informacje szybko uciekają, a to jest bardzo uciążliwe.
 

DeletedUser1745

Guest
W chatcie powinna być lamka czerwona lub zielona oznaczająca obecność.

Wystarczy wpisać na chacie "/who".
A co do rozwoju metod komunikacji, jestem za. W czasie Przygód w masowych wiadomościach panował chaos; kilka osób z Bractwa też do końca nie wiedziała, co ma robić itd i dla takich osób przydałaby się tablica.
 
Status
Zamknięty.
Do góry