• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

To już ostatni z naszych urodzinowych konkursów!

visanna

Moderator Forum
Zespół Elvenar
Witajcie Ludzie i Elfy!

Rozpoczynamy ostatni etap konkursowych zmagań.
Tym razem zapytamy Was o to dlaczego Elvenar jest dla Was wyjątkowy, co najbardziej podoba się Wam w naszej grze i co spowodowało, że jesteście razem z nami.
Napiszcie o tym w komentarzu pod postem


Zasady:
1. W komentarzu pod tym postem, napiszcie o tym dlaczego lubicie naszą grę.
2. Każda osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz
3. Zgłoszenia przyjmujemy do 4 lipca godzina 23:59
4. Wśród wszystkich odpowiedzi wylosujemy dziesięć nagród po 200 diamentów każda.
5. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni w ciągu 3 dni od jego zakończenia.

UWAGA! Twoja odpowiedz będzie widoczna dopiero po zatwierdzeniu jej przez Obsługę Gry.

urodziny.png
 

skrybik

Rozbójnik
Dlaczego lubię grać w tę grę?
Odpowiedź jest prosta.
Gra posiada piękną, bajkową grafikę.
Nie wymusza na mnie starania się o ranking, robię co chcę i kiedy chcę.
Nie lubię dynamicznych gier, wilę te spokojne i stonowane. Co nie oznacza że Elvenar jest nudny. Mnóstwo eventów i innych atrakcji dobrze zqjmuje czas. Kolejnym plusem jest to, że mogę ogarnąć miasto w 15 minut, a później wrócić za 3 albo nawet i 10 godzin, więc nie wymusza nieustajacego grania.

Ale się rozpisalam :) Odpowiedź miala być prosta . Dla wytrwałych mam najlepszą odpowiedź: powodem , dla którego lubię Elvenar jesteście Wy - gracze, załoga i inni. <3
 

Charlene

Szef kuchni
Gram od 10 maja 2020 roku i powodem było zamknięcie w domu z powodu pandemii. Prześladowała mnie reklama , weszłam z ciekawości i tak już zostałam ;) Byłam przyzwyczajona do innego typu gier, gdzie wszystko przychodzi łatwo a tutaj tak nie jest. Okazało się, że gra stawia wyzwania. Lubię liczyć i potem obserwować jak moje założenia sprawdzają się w mieście. Świetna jest idea bractwa, gdzie razem można osiągnąć jeszcze więcej i to motywuje do grania.
 

Wewe1

Zwiadowca
Jestem w tej grze trochę z przyzwyczajenia,zaczęłam budować miasto bo takie gry właśnie lubię spokojne,długie zmuszające do myślenia,jestem zachwycona grafika miasta,budynki są śliczne lub okropnie brzydkie, co też ma swój urok.Gra bardzo zmieniła swoje oblicze już nie jest tak spokojna,ale nadal zachwyca grafiką a dodanie Iglicy to super pomysł był.
 

Joanna2

Szef kuchni
Około pięć lat temu reklama ściągnęła mnie do Elvenaru i tak zafascynowała że nadal tu jestem :) Na początek chciałam dojść do ostatniej rasy, a teraz nie mogę doczekać się następnych :) Lubię wyzwania i uwielbiam bractwa w jakich jestem :)
 

Tolka1345

Zwiadowca
Kochani dlaczego Tu jestem bo gra wymaga myślenia, planowania i wcale nie polega tylko na budowaniu :D :D
Jest piękna graficznie i tworzy niesamowite historie eventowe:):):)
Ale przede wszystkim chyba dlatego gram bo poznałam wspaniałych ludzi którzy tworzą razem zemną nasze bractwa, bez nich nic by nie wyszło :elf::human::elf::human::elf::human: i dla nich tu zostanę na zawsze. Bardzo dziękuje za te właśnie Elvenarowe moje przyjaźnie:D:D:D:D
 

Dominika12

Wędrowiec
Moja przygoda zaczęła się już dawno temu. Mój mąż grał w grę o podobnej tematyce. Ale tamta gra mnie nie urzekła. Zaczęłam szukać i znalazłam. Elvenar :) gra urzekła mnie grafiką, kolorami, zaskoczeniem było dla mnie grafika pod porę roku. Do tego poznałam ludzi, którzy nie są dla siebie chamscy a nawet jeżeli jest rywalizacja to z uśmiechem na twarzy. Fajnie jest wiedzieć, że jak ma się problem (niekoniecznie z grą) to można napisać na chacie. Zawsze znajdzie się ktoś kto odpisze na wiadomość że od razu jest banan na twarzy.
Do tego bardzo podobają mi się gry zespołowe (przygody bractw, turnieje, iglica). Zawsze jest wsparcie w bractwie.
A. Gdy pojawi się błąd w grze (chociaż najmniejszy) zespół Elvenar odpisze od razu na nie pozostawi gracza bez rozwiązania.
 

jakub357

Łucznik
Na Elvenar trafiłem w ciemnych dniach mojego życia i stanowił odskocznię, relaks i ulgę. Polubiłem Elvenar za pokojowy system rozgrywki, bezstresowy bo bez atakowania gracza; miasto może stać miesiącami i pozostanie niezmienione. Ogólnie to lubię cały lor Elvenaru, historie, budynki, grafiki, efekty dźwiękowe każdej z ras (ulubione mają Wróżki). A także oczywiście Tolkienowski klimacik :)
 

Nusion

Kapłan
Ja tu przyszłam z FoE, które porzuciłam bez żalu na rzecz Elvenaru :)
Elvenar kocham za cudną grafikę oczywiście, ale też za brak PvP, że nikt mnie nie napada i mi miasta nie plądruje! Ale również za to, że nie wszystko jest podane na tacy i trzeba się troszkę postarać :)
Uwielbiam budować i ulepszać moje miasteczka, ale jednak najbardziej lubię LUDZI i moje bractwa. Bez bractw, bez fajnych ludzi, bez wspólnych celów nie siedziałabym tu 5 rok :)
Kilka przyjaźni fajnych z tego wyszło, a nawet spotkania na żywo :) Jedna koleżanka była u mnie już chyba z 8 razy, a wcale nie ma blisko :D @alice1352 to o Tobie :*
No i nasze forum też lubię :D Nawet bardzo
 

Proqrator

Rozbójnik
Skłaniałbym pisząc, że uwielbiam tę grę. Często mnie drażni, irytuje, bywa że już nudzi, ale w sierpniu będzie 3 lata, a ja ciągle tu siedzę. Więc gdzieś w głębi serca lubię klikać w te domki, a przede wszystkim mam super ludzi w bractwie którzy mnie tu trzymają. Buziaki dla nich :*
 

Aslana

Tancerz ostrzy
Elvenar był pierwszą i pozostał jedyną grą w którą gram. Trafiłam na nią przez przypadek i utknęłam na wieki wieków Amen.
Uwielbiam ją ze względu na śliczną grafikę, spokojny rytm gry, i przede wszystkim za cudownych ludzi w bractwach w których gram i tych których poznałam wędrując po światach.
Oby nasze ścieżki często krzyżowały się w Elvenarze i nie tylko ;)
 
Do góry