• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Towary i Zasoby - skrócenie czasu produkcji o 1/3

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser2262
  • Data rozpoczęcia

Czy pragniesz aby powróciły do gry dzienne redukcje czasowe produkcji towarów i zasobów?

  • Pragnę jak nic innego na świecie!

  • Nie zależy mi, bo i tak zbiory robię 1 raz na dobę


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser2262

Guest
Czy ktoś z Was jeszcze pamięta takie akcje?
@jarq wiesz może czy się kiedyś powtórzą, czy zostały zupełnie wycofane?
 

Koval92

Kapłan
Ostatni raz to było podczas przygody bractw, gdy zrobiłem krzyk o to na forum, że amerykanom włączyli a nam nie, po 30 minutach już były włączone krótsze produkcje.

Poza przygodami kompletnie zrezygnowali z tego.
 

DeletedUser

Guest
Napisałbym, że masz rację, ale nie byłoby to zgodne z prawdą.
1) To było podczas wyzwania, nie przygody bractw
2) Zdaję sobie sprawę, że wierzysz w moc sprawczą twoich komentarzy na forum, ale rozczaruję Cię - włączenie przyspieszenia miało tyle wspólnego z twoimi postami co koń z koniecznością
 

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Powiem szczerze że grałem w tą grę na samym początku od jej startu może z pół roku i potem przez jakiś czas(dłuższy) mnie nie było i nie przypominam sobie czegoś takiego.
 

Nusion

Kapłan
@jarq zapewniam Cię, że było, produkcje w warsztatach/manufakturach świeciły się na złoto (dwie różne "promocje", osobna na warsztaty, osobna na manu), farmiliśmy ile sił w myszce, niestety od bardzo dawna cisza o tym... :( Może mógłbyś zapytać o to? Też na to czekam, niby zapomniałam, ale czasem wspomnienie wraca ;)
 

DeletedUser110

Guest
To było z całą pewnością dwukrotnie, a z dużym prawdopodobieństwem tego, że nie zmyślam, że 3 razy.
 

DeletedUser3033

Guest
głosuje na tak
też mi tego nie brakuje lecz gra jest rozciągana w nieskończoność
nikt nie będzie siedział 24h w grze patrząc jak licznik wybije 00:00
liczy się czas gry chęci i zaangażowanie co pewnie wszyscy wiedzą że nie łatwo znaleźć wolny czas na gre
 
Do góry