• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione turniej kryształy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1088
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser1088

Guest
świat 3
witam, czy u Was też jest błąd w prowincjach turniejowych?
pokazuje że wszystkie są odhaczone na zielono, tragedia;(
wylogowanie nie pomogło
wyczyszczenie ciasteczek i pamięci nie pomogło
 

DeletedUser110

Guest
A ja mam tak:
Turniej_i_badziewie.png

Zwróćcie uwagę, że powinienem dostać 2 relikty i 2 pkt. A dostałem jak widać, runę do najbardziej beznadziejnego cudu jaki można wymyślić i punkty które mi są na nic. Dodam, że to już tak samo na 3. prowincji turniejowej :mad:
 

DeletedUser1199

Guest
Wystąpił u mnie ten sam problem co u Panów wyżej -> zablokowana prowincja turniejowa. Wyświetla wszystkie konflikty na zielono, pomimo iż nie rozpocząłem choćby jednej walki.
 

DeletedUser954

Guest
A ja mam tak:
Turniej_i_badziewie.png

Zwróćcie uwagę, że powinienem dostać 2 relikty i 2 pkt. A dostałem jak widać, runę do najbardziej beznadziejnego cudu jaki można wymyślić i punkty które mi są na nic. Dodam, że to już tak samo na 3. prowincji turniejowej :mad:
U mnie podobnie. 2 pierwsze prowincje-punkty turniejowe. 3 prowincja dopiero nagrodziła PW...
 

DeletedUser1085

Guest
Też tak mam. Zrobilam pierwsze cztery turnieje i ani razu nie dostalam nagrody jaka powinna byc, tylko runy :(
 

DeletedUser1115

Guest
Ja też za pierwszą prowincje miałem rune ??? Jechałem na automacie 3 następne . Potem patrzę a tylko 3 albo 4 pw na liczniku ???
 

DeletedUser1199

Guest
Po ilości zgłoszeń wygląda na to, że jest poważny błąd w turniejach. Część graczy nie ma żadnego dostępu do turnieju, natomiast druga połowa dostaje złe nagrody. Ciekawe jak szybko naprawią kryzysową sytuacje. Chwila prawdy dla supportu :)
 

DeletedUser1088

Guest
pierwszy raz widzę taki przypadek
ciekawe jakie rozwiązanie tego problemu zaproponują???
ponowne rozegranie??
anulowanie turnieju???
przełożenie???

czy bardziej prawdopodobne "oj tam oj tam nic się nie stało;("
i głowa w piasek

tragedia i nic więcej;((
 

DeletedUser1199

Guest
sleep2 - niech zaczną od odblokowania prowincji turniejowych, bo złe nagrody to jeszcze można wybaczyć, ale zablokowanie całego turnieju to już nie za bardzo.
 

DeletedUser1140

Guest
A dajcie spokój.. jaka to tragedia? Oby tylko takie nas spotykały w realnym życiu, mnie się wydaje, że ktoś z nami w kulki gra i tylko czeka kiedy ten cyrk się skończy.:p
 

DeletedUser1199

Guest
A dajcie spokój.. jaka to tragedia? Oby tylko takie nas spotykały w realnym życiu, mnie się wydaje, że ktoś z nami w kulki gra i tylko czeka kiedy ten cyrk się skończy.:p
Nikt nie mówił o żadnej tragedii, po prostu został zgłoszony błąd i czekamy na rozwiązanie, bo cenny czas turniejowy tyka... :)
 

DeletedUser1115

Guest
Nawet nie wiem czy runa wpadła . Nie zapisuje ile run mam do danego cudu :) Ale jak komuś wpadają tylko runy z powodu błędu , to trochę się obłowi :)
 

DeletedUser580

Guest
U mnie za to na S2 już w pierwszej prowincji są same walki, w których mój rozmiar wojska to 36, a przeciwników 47-57.
Nie muszę mówić jak się te walki kończą...?
 

DeletedUser1199

Guest
Znając życie, błąd jest gdzieś na serwerze i szybko tego nie naprawią. Dzisiaj zmieniły się rankingi bractw na poprawne, więc na pewno coś modyfikowali ... no i przy okazji drobnych zmian uszkodzili turnieje :)
 

DeletedUser449

Guest
Ja w ogóle nie walczę. Dostałem od razu przeciwników na oko z piątej gwiazdki turnieju. Na dodatek czarodziejki, a to trudny przeciwnik...
 

DeletedUser1088

Guest
już po turnieju;)
taki komunikat
następny turniej za 6 dni 22h
 

DeletedUser1199

Guest
Zgadza się, turniej został zakończony. Widocznie to jest odpowiedź twórców na błędy - dadzą sobie tydzień czasu na naprawienie i zabawa ponownie wystartuje we wtorek :)
 
Do góry