• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione turniej kryształy

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1088
  • Data rozpoczęcia

Osteres

Zwiadowca
Nawet nie zacząłem z powodu tego samego błędu... Ciekawe czy kolejny będzie też z kryształami... jak nie to się wkurzę bo 8 tygodni na niego czekałem...
 

DeletedUser954

Guest
A odda mi ktoś surki i wojo wydane na turniej hmm....? ;)
 

DeletedUser1088

Guest
wystartuje
ale turniej zwojów a nie kryształów
porażka
 

DeletedUser626

Guest
Turniej miał zapisany częściowo postęp ze swojej poprzedniej rundy, przez co całkowicie się wysypał i byliśmy zmuszeni go wyłączyć. Postaramy się jak najszybciej go przywrócić, zostanie również przedłużony czas jego trwania gdy to się stanie.

Bardzo przepraszamy za te nagłe problemy.
 

DeletedUser1199

Guest
Czy jesteście w stanie podać orientacyjną godzinę, o której jutro ten turniej ponownie wystartuje? Zakładam, że zostanie zresetowany i naprawiony wraz z najnowszą aktualizacją.
 

DeletedUser626

Guest
Zanim wystartuje u nas, musi zostać przetestowany na becie i musi zostać wgrana aktualizacja gry wraz z poprawką, tak więc w grę wchodzi tylko popołudnie/wieczór, dokładnej godziny jednak nie sposób w tej chwili ustalić, wszystko zależy od tego jak pójdą jutro testy.

Plan jest wciąż taki, aby uratować wszystkie dane z rozpoczętego Turnieju i go kontynuować od momentu przerwania. Wiem, że nie trwał on długo, niektórzy jednak zdążyli już podbić prowincje i jeśli tylko będzie to możliwe, chcielibyśmy uniknąć całkowitego resetu.
 

DeletedUser1271

Guest
Miło, że pomyśleliście o tych, którzy już zdążyli podbić jak ja nawet 3 prowincje. Za każdą w nagrodę był tylko odłamek. Liczę, że relikty i punkty do mnie wpłyną.
pozdrawiam zespół
 

DeletedUser449

Guest
Tylko że to nie był początek nowego turnieju, by można było kontynuować postęp. Wielu graczy zaczynało od razu od n-tej gwiazdki turnieju, co oznacza zwiększoną trudność walk i zwiększone nagrody. Niektórzy dostali runy, inni relikty. Każdy zyskał dużo punktów punktów turniejowych za te pierwsze prowincje. Mają mieć w nowym turnieju od razu taką przewagę punktów? Przecież aby zniwelować taką przewagę, pozostali gracze będą musieli walczyć również w odległych prowincjach - czyli większymi wojskami lub większym kosztem ucztowania.
Jedynym dobrym rozwiązaniem cofnięcie stanu gry. Czyli (ręczne?) odbieranie odłamków/reliktów i oddawanie wojsk/towarów. Turniej startuje od zera. W innym przypadku ktoś zyskuje, a inny traci, a na pewno nie jest sprawiedliwie.

Edit: Chyba że potraficie sprawić, że jeśli ktoś w zbugowanym turnieju wywalczył piątą gwiazdkę - to w normalnym turnieju po zdobyciu czwartej gwiazdki miałby 32 godziny oczekiwania i od razu szóstą. Rozwiązanie lepsze niż cofka, ale wymagające od programistów umiejętności.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser1088

Guest
raczej ręcznie nie cofną, to pewnie zajęłoby im czas do Świąt Bożego Narodzenia 2225 roku;)
uważam, że logicznie byłoby zacząć nowy turniej od podstaw, ci co dostali runy, czy PW czy też odłamki, niech się cieszą, bo mają je "za friko".

koszty które ponieśli w zależności od rozwoju są duże, ogromne, bądź też śmiesznie niskie, więc nie komentujcie "proszę oddać mi 5k marmuru, itp;"
 

DeletedUser1199

Guest
Podzielam poglądy Panów Kalart oraz sleep2, turniej powinien wystartować od początku. Część osób miała całkowicie zablokowane prowincje turniejowe i nie zdobyli nic, natomiast stracili czas, którego już nie nadrobią w przypadku kontynuowania rozpoczętego przez kilku graczy wadliwego turnieju.
 

DeletedUser626

Guest
Plan był taki, żeby przeliczyć te punkty i zniwelować nieuczciwą przewagę, ponieważ jednak o wiele więcej osób miało zablokowany Turniej niż początkowo sądziliśmy, do tego przeliczenie punktów nie jest możliwe, Turniej faktycznie zostanie zresetowany i wystartuje od nowa.
Ponieważ aktualizacja do 1.17 już się powiodła i testy poszły pomyślnie, niedługo Turnieje kryształu wystartują.

Szczegóły podam w ogłoszeniu, gdy to się stanie.
 

DeletedUser964

Guest
@Dragomira
Nie chcę się czepiać, ale nie podoba mi się wprowadzanie turnieju niespodzianki bez określenia żadnej godziny ani nawet ogłoszenia w grze. Na serwerze już działa, do końca są 4 dni i 4h, ponoć miał zostać zrestartowany, a tu mamy kontynuację i jeszcze nie ma żadnej informacji w grze, że cokolwiek zrobiono w tej sprawie.

Dlatego informuję tutaj innych graczy - TURNIEJ JUŻ DZIAŁA NA POLSKICH SERWERACH.
 

DeletedUser626

Guest
Właśnie napisałam ogłoszenie na forum, zaraz pojawi się w grze. Normalnie Turniej trwa 4dni, tutaj masz dodatkowe godziny, wszystko rozpoczęte od nowa, jeśli widzisz jakiś postęp z poprzedniego turnieju to proszę o pilne zgłoszenie do supportu.
 
Do góry