• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Naprawione Turnieje - struktura armii [9570/9418]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser621
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser621

Guest
Wersja gry: najnowsza
Świat gry: Winyandor
Przeglądarka + wersja: Firefox 46.0.1
Wersja Flash Playera: najnowsza
System operacyjny: Win 10 64bit
Rozdzielczość ekranu: 1280 x 800
Nazwa konta: Lord Bari
Elfy czy Ludzie: Elfy

Powtarzalność: 1/8

Opis sytuacji:
Podczas wystawiania wojsk do walki nie jest podawana prawidłowa liczebność jednostek:

blTMTm8.jpg


Konieczne jest przelogowanie mapy świata i ponownie wejście do prowincji.
 

DeletedUser626

Guest
Zgłoszone.
Mogę poradzić jedynie aby nie startować takiej walki i tak jak napisał autor zgłoszenia, wyjść i wejść ponownie do prowincji, często to pomaga.
 

DeletedUser580

Guest
@Dragomira, dlaczego nie startować?
U mnie wejście do walki jedną "zerową" jednostką i przegranie walki puszczając ją na auto pomagało, a to szybsze (przynajmniej u mnie) niż odświeżenie gry.
Wejście i wyjście do prowincji przez namiot nie pomagało, a szukanie po mapie to nie dla mnie.
 

DeletedUser626

Guest
Masz rację, ponieważ rozumiesz jak to działa, niestety bardzo wielu Graczy zgłasza nam, że stracili wojsko bo walka natychmiast kończy się przegraną i po walce widzą 0 i nie chcą dać się przekonać, ze startując też mieli 0. Ponowne wejście w prowincję da to samo, ale zaoszczędzi wielu nerwów.
 

Deleted User - 34008

Guest
Mnie się nie zdarzyło, ale mam takie pytanie; czy po walce z zerowymi jednostkami pojawia się opcja odkupienia za diamenty straconych jednostek ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry