• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Odrzucone Udoskonalenie pomocnika czasowego w nagrodach

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser1921
  • Data rozpoczęcia

Czy Szybkie bonusy powinny być poprawione o zmniejszanie danej ilości malejącej?

  • TAK- to usprawni działanie szybkich bonusów

    Głosy: 3 100,0%
  • NIE - to utrudni korzystanie z szybkich bonusów

    Głosy: 0 0,0%

  • W sumie głosujących
    3
Status
Zamknięty.

DeletedUser1921

Guest
Witam
Dziś używając pomocnika czasowego w celu przyśpieszenia budowania. Zauważyłem małą niedogodność :zamiast się czas zmniejszać ( np. o 53 minuty do końca rozbudowy danego budnyku z 14 godzinnego pomocnika) to się usuwa dany pomocnik;mający 14 godzin przyśpieszenia,a nie zostaje zmniejszona o w/w minuty. Z 14 godzin by zostało 13:07:00. Ułatwiło by to używanie danego pomocnika.
PS. Przepraszam za brak screena.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser626

Guest
Po to właśnie Pomocnicy istnieją w różnych wartościach, od 1 min do kilkunastu/kilkudziesięciu godzin. Wybierasz odpowiedniego, a nie najpotężniejszego jakiego masz.
 

visit0r

Paladyn
Po to właśnie Pomocnicy istnieją w różnych wartościach, od 1 min do kilkunastu/kilkudziesięciu godzin. Wybierasz odpowiedniego, a nie najpotężniejszego jakiego masz.
wiec ewolucja systemu, istnieja w roznych wartosciach i sa nadal zbierani ale magazynowani w jednej zbiorczej ilosci czasu przyspieszenia, poza elastycznoscia uzycia zyskujemy jedna ikone w magazynku pozbywajac sie pozostalych ;)
 

DeletedUser80

Guest
Pomysł jest szczególnie dobry w kontekście nagrody z eventu (bo rozumiem że ten podział dotyczyłby również monet i młotków)
Jak wykorzystać nagrodę 100% pojemności ratusza nie tracąc na tym?
Niższe poziomy będą mogły zwiększyć w przyszłości pojemność ratusza, ja i wielu graczy już nie (w najbliższej przyszłości).
 

DeletedUser629

Guest
Fajny pomysł :) też jestem za ... @ThomASBBor89 dodaj ankietę i dokładniej sprecyzuj ten pomysł .. żeby też wziąć pod uwagę "deszcz monet" i "strumień zasobów" ... bo to już nie jest pomocnik czasowy, ale można podłączyć pod jeden pomysł :)
 

DeletedUser1921

Guest
Mój pomysł miałby zadanie ułatwiające,tj.:
1. Pomocnik Czasowy(wszystkie czasowe) zmniejszały by się o wykorzystaną ilość;czyli np.: mamy 8 godzinny pomocnik czasowy i chcemy go wykorzystać do skrócenia rozbudowy;"Rozbudowa rezydencji do 15 lvl trwa 6godzin i 30 minut" wtedy używamy takiego pomocnika czasowego i po użyciu na danej budowli zostaje 1godzina 30 minut. Po każdym użyciu maleje.
2. Deszcz Monet i strumień zasobów można też podobnie zrobić jw podany pomysł tylko w taki sposób, żeby równomiernie malała ilość np.: Pojawiało by się takie pytanie:ile użyć i byłyby odpowiednie opcje ile chcesz użyć a ile zostawić. PS. tutaj tak to widzę.
Pozdrwiam
ThomASBBor89
 

DeletedUser80

Guest
Walnąłem babola i nikt nie zauważył:)
Wraz ze wzrostem ratusza rośnie wartość doładowań (są powiązane z pojemnością ratusza). Rozbudowa ratusza nie rozwiązuje problemu.
W przypadku doładowań wystarczy jedna opcja - gdy wartość doładowania przekroczy wraz z z aktualnymi zasobami pojemność ratusza - ratusz ładowany jest do pełna a doładowanie zostaje odpowiednio pomniejszone.
Identycznie można zrobić przy pomocniku czasowym - gdy użyjemy dłuższego pomocnika niż jest potrzebny automatycznie kończymy zadanie i pomniejszmy pomocnika o wykorzystany czas.
 
Status
Zamknięty.
Do góry