• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Ulubieni sąsiedzi [16-10-PL]

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser772
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser772

Guest
Moja propozycja jest następująca: stworzenie zakładki, w której można dodać by ulubionych sąsiadów. Pod avatarem jest akurat miejsce na czwartą ikonkę.
Ale o co chodzi dokładnie: mam sąsiadów, którzy często mnie motywują i z wzajemnością. Reszta odkrytej mapy to gracze nieaktywni lub po prostu nie odwiedzający mnie. Jeśli chcę odszukać tych moich ulubionych to albo kopię przez całą mapę albo muszę szukać po powiadomieniach przedzierając się przez dziesiątki zaakceptowanych ofert handlowych i nicków z bractwa. Nie raz mi się zdarza, że kogoś ominę a jednak zależy mi na sąsiadach, którzy grają.
 

DeletedUser878

Guest
Oooo! To byłby dobry pomysł, przydałoby mi się bardzo. Jestem jak najbardziej za, coś nowego, ułatwiającego grę. ;)
 

DeletedUser580

Guest
Czyli po prostu lista przyjaciół. :) Coś, co jest w każdej grze, więc i tutaj kiedyś musi zostać wprowadzone. Być może nawet za naszego życia. ;)
 

DeletedUser48

Guest
Moja propozycja jest następująca: stworzenie zakładki, w której można dodać by ulubionych sąsiadów. Pod avatarem jest akurat miejsce na czwartą ikonkę.
Ale o co chodzi dokładnie: mam sąsiadów, którzy często mnie motywują i z wzajemnością. Reszta odkrytej mapy to gracze nieaktywni lub po prostu nie odwiedzający mnie. Jeśli chcę odszukać tych moich ulubionych to albo kopię przez całą mapę albo muszę szukać po powiadomieniach przedzierając się przez dziesiątki zaakceptowanych ofert handlowych i nicków z bractwa. Nie raz mi się zdarza, że kogoś ominę a jednak zależy mi na sąsiadach, którzy grają.

Nie mam nic przeciwko Twojej propozycji ale jeżeli chodzi o mnie, to w ogóle nie interesuje mnie kto mnie motywuje (chociaż cieszę się gdy tak jest), codziennie CAŁĄ mapę motywuję dla swojej korzyści, bo za każdym razem zbieram około 4 miliony złota (zależne oczywiście od poziomu ratusza).
 

DeletedUser772

Guest
Może po prostu gram wolniej, bo nie zawsze potrzebuję tyle pieniędzy :). I nie mam też codziennie dość czasu, by odwiedzić calutką mapę. Najczęściej motywuję tych co mnie też motywują stąd moja propozycja :)
 

DeletedUser48

Guest
Może po prostu gram wolniej, bo nie zawsze potrzebuję tyle pieniędzy :). I nie mam też codziennie dość czasu, by odwiedzić calutką mapę. Najczęściej motywuję tych co mnie też motywują stąd moja propozycja :)
A wiesz co można kupić za pieniądze w tej grze, między innymi tak potrzebny towar!
 

DeletedUser772

Guest
Wiem i korzystam z tego, ale po prostu w swoim tempie :) Poprzednia gra, którą na szczęście już porzuciłem prawie wymagała cyrografu i obecności 24h/7. Tutaj nie ma czegoś takiego, więc jak nie mam czasu to gram powolutku, chcę jednak docenić sąsiadów, którzy grają regularnie :)
 

DeletedUser626

Guest
Fajny pomysł, ja też rzadko klikam całą mapę - nie chce mi się, ale mam sąsiadów, których po prostu lubię odwiedzać. : )
 

Tessi

Zwiadowca
Pomysł bardzo dobry również z takiego powodu, że bardzo przydatny przy wyszukiwaniu graczy, którym udzieliło się pomocy przy budowaniu Cudów. Czasami sprawdzam, jak postępuje badanie Cudu do następnego poziomu u jakiegoś gracza, czy już jest ukończony, czy może warto dodać parę PW, aby uzyskać lepszą nagrodę.
 

kasiaczb

Zwiadowca
Witajcie:))
Ja bym do tego dorzuciła coś jeszcze:)) Również mam ulubionych sąsiadów ale ich oferty handlowe nie zawsze są u mnie:( może by tak zrobić żeby były? Żeby automatycznie pojawiały się oferty handlowe ulubionych graczy tak oferty wszystkich w bractwie?
 

DeletedUser917

Guest
zamiast tych obrazkow nad budynkami kulturowymi (ktore sa calkowicie zbedne i nic nie wnosza do gry!) mozna dodac znaczek na miescie danego sasiada, ze oddaje motywki (ze jest ulubionym sasiadem)... niestety wole tracic czas na graczy aktywnych, a nie puste sadyby, nota bene wiszace miesiacami na mapie - poziom rozwoju ratusz+chatynka lub zablokowana rozbudowa! a trzeba wejsc, przekonac sie, ze nie mozna kliknac... starta czasu i naszych nadgarstkow!
 

DeletedUser

Guest
Również popieram ten pomysł pierwsza osoba ktora bym dodał to TheMaster999
 

DeletedUser1199

Guest
tak, to jest dobra koncepcja i brakuje takiego rozwiązania w grze. Opcja powinna umożliwiać również chat z sąsiadami bo do tej pory można porozumiewać się tylko w bractwie lub za pomocą prywatnych wiadomości. Jestem jak najbardziej za.
 
Status
Zamknięty.
Do góry