• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Ups i wymuszona zmiana lokalizacji miasta

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser4488
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser4488

Guest
Czy może jest jeszcze jakiś niezadowolony ze zmiany dokonanej przez nadzorców dotychczasowej lokalizacji miasta na mapie? człowiek gra spokojnie w gronie poznanych sąsiadów aż tu nagle nadchodzi apokalipsa w informacji - zmieniliśmy ci lokalizację na lepszą - tylko jakoś ni w ząb nie mogę zrozumieć dla kogo lepszą
 

Poziomek

Rycerz
Byl niedawno podobny temat. Profilaktycznie zobacz czy masz zaznaczonego ptaszka na przenosiny miasta. To robi automat, a nie support, support Ci nie pomoze. Musisz czekac na ponowne zakrecenie kolem przez maszyne losujaca,
 

Vesna

Wędrowiec
Też mnie dzisiaj uszczęśliwiono zmianą lokalizacji na S1. Miasto przesunięto tylko troszkę, ponieważ prawie połowę sąsiadów mam tych samych. Czekam na dalsze przenosiny, bo już od dawna nie mam z kim handlować i gdyby nie bractwo to byłoby nieciekawie.
 

JakeStyles

Wędrowiec
Odznaczenie ptaszka,by nie przenosili Twojego miasta tak jak Ci tu inni doradzają również może się nie sprawdzić. Miałem taką sytuację, że praktycznie wszystkich sąsiadów mi przeniesiono i pozostało 3-4 graczy w okolicy, a reszta miejsc zajęły tzn kopalnie(czy jak to się zwie) Nie wiem jak często dzieje się tak, ale mi się tak przydarzyło.Informuję tylko,że odznaczenie tego ptaszka może wyrobić więcej szkód, jak przeniesienie do ,,lepszej lokacji", no chyba że wolałbyś nie zmieniać lokacji,ale mieć za sąsiadów tylko kopalnie.
 

Tajniakos

Paladyn
Miałem taką sytuację, że praktycznie wszystkich sąsiadów mi przeniesiono i pozostało 3-4 graczy w okolicy, a reszta miejsc zajęły tzn kopalnie(czy jak to się zwie)
Sytuację, którą opisujesz faktycznie może się przydarzyć na skutek usunięcia martwych miast czy przeniesienia innych graczy do "lepszych" lokacji. Takie czystki są teraz widoczne na mapie. Dlatego w takiej sytuacji trzeba wybrać, czy czekamy na dołączenie innych graczy do naszej okolicy, czy może lepiej tego ptaszka zaznaczyć i mieć nadzieję, że nie przeniosą nas na odludzie :)
 

GrzegorzTheGreat

Tancerz ostrzy
Niestety, też to zauważyłem. Na jednym świecie akurat miałem zaznaczone, żeby mnie nie przenosić, ale przenieśli mi większość aktywnych sąsiadów, zostało chyba ze trzech z kilkunastu, więc chcąc nie chcąc teraz też jestem zmuszony, żeby "zapragnąć" przenosin. Z doświadczeń na pozostałych dwóch światach nie oczekuję jednak jakiejś znaczącej poprawy. Prawdę powiedziawszy, jestem wręcz przekonany, że te przenosiny "średnio" niewiele dadzą, tzn. jednym się coś poprawi, innym pogorszy, innym będzie mniej więcej podobnie. Dlaczego tak uważam? Bo prawdziwe przenosiny w "lepsze" miejsce musiałyby skutkować nieuchronnym skupieniem grających (aktywnych) w jednym miejscu. Jeżeli zaś IG unika takiego rozwiązania i dalej umieszcza aktywnych graczy jak rodzynki wśród nieaktywnych, to zagęszczenie rodzynek z 5% na 7% to naprawdę nie jest dla mnie różnica.
 
Do góry