• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Usunięcie Konta

Status
Zamknięty.

Hassano

Łucznik
Mam takie małe pytanko jak usunąć konto z jednego świata?? przez przypadek źle nacisnąłem i wszedłem na nowy server i ciągle mi sie to wyświetla.. Dosyć długo tak nie wchodziłem a konto nadal jest da sie to jakoś usunąć??
 

Deleted User - 34008

Guest
Jeśli nie będziesz go odwiedzał, to powinno zniknąć po miesiącu (chyba że zakupiłeś diamenty, wtedy nigdy). Jednak ta opcja jest obecnie wyłączona do czasu, gdy rozwiążą problem braku sąsiadów.
 

Hassano

Łucznik
Bzdura na kółkach wprowadźcie opłatę za usuwanie konta bo przecież balans musi być..
Tak trudno dać jedną ikonę usuń konto??
Nie mam zamiaru do was pisać bo rozmawianie z władzą zawsze sie źle kończy..
 

Deleted User - 34008

Guest
@artur87 a podświetlony przycisk serwera oznacza że miasto tam ciągle jest ( a nie byłem tam już około roku ), czy tylko to o czym informuje napis, czyli "grałeś już w tych światach".
Inaczej mówiąc, czy po usunięciu miasta, przycisk zostanie wygaszony i przeniesiony do drugiej sekcji ?
 

artur87

Rycerz
Po usunięciu miasta przycisk zostaje przeniesiony do sekcji dot. wyboru świata, na którym chce się rozpocząć grę.

edit//+ Nie ten dział, więc przeniosłam temat//Drago
 
Status
Zamknięty.
Do góry