• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Valloryjska Wieża Smoka

bas26

Wędrowiec
Mam pytanie co lub jaki cud wpływa na ilość produkowanych sztuk. W opisie mam zwykła produkcja 10 szt + zwiększona produkcja 5 szt. Razem 15. Nurtuje mnie co zwiększa.
 

KatieKate

Zwiadowca
Taki jest to lakoniczny opis, że strzelam - Kwitnącą Gildia Kupiecka zwiększa produkcję surowców osady.
 

Deleted User - 198835

Guest
Mam pytanie co lub jaki cud wpływa na ilość produkowanych sztuk. W opisie mam zwykła produkcja 10 szt + zwiększona produkcja 5 szt. Razem 15. Nurtuje mnie co zwiększa.
A może napiszesz jakie towary podałeś w pytaniu o zwiększonej produkcji
Bo to Gildia Kupiecka zwiększa produkcję portalową , Górskie hale towarów osady a są jeszcze inne cuda , co zwiększają produkcję czegoś innego (na przykład wojska)
 

bas26

Wędrowiec
A może napiszesz jakie towary podałeś w pytaniu o zwiększonej produkcji
Bo to Gildia Kupiecka zwiększa produkcję portalową , Górskie hale towarów osady a są jeszcze inne cuda , co zwiększają produkcję czegoś innego (na przykład wojska)
Chodziło mi o Valloryjską Wieże Smoka.

Chodziło mi o Valloryjską Wieże Smoka.
np.Dzikie ofiary

np.Dzikie ofiary
Nie mam Gildii Kupieckiej a jednak zwiększa .
 

KatieKate

Zwiadowca
Hej, mam pytanie - pamiętacie może kiedy mniej więcej wszedł 21 rozdział? Jeszcze 3 badania i dołączę do czekających na 22 rozdział...
 

Nusion

Kapłan
Oooo , to za 3 dni minie rok , jak jest już 22 rozdział , a ja go jeszcze nie mam , więc trzeba pomęczyć suporta pytaniami o ten szczególik :)
Chyba chyba się trochę pogubiłeś Andrzeju w obliczeniach i ogólnie w rozdziałach :D
Tu ogłoszenie ostatnim o 21 rozdziale
 

Deleted User - 198835

Guest
Chyba chyba się trochę pogubiłeś Andrzeju w obliczeniach i ogólnie w rozdziałach :D
Tu ogłoszenie ostatnim o 21 rozdziale
Ano lekko , a nawet bardziej - zasugerowałem się u pytającej , że będzie czekać na 22 rozdział a i w odpowiedzi coś nie tak przeczytałem
Coś źle ze mną , jak już tak źle czytam :)
 

Deleted User - 198835

Guest
Po napisaniu wróciłem do pytania i poprawiłem się
A nawiasem pisząc to najszybszy rozdział dla mnie jest ten ostatni

:)
 
Do góry