• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zgłoszone Własne Antyczne Cuda pokazywane tak jak Cuda i innego gracza.

Czy jesteś za wprowadzeniem niżej opisanej zmiany?

  • tak

    Głosy: 69 93,2%
  • nie

    Głosy: 4 5,4%
  • tak, ale w innej formie niż proponowana (proszę o opis w jakiej)

    Głosy: 1 1,4%

  • W sumie głosujących
    74

jarq

Community Manager
Zespół Elvenar
Z tego co się dowiedziałem to pomysł raczej się podoba i nie tylko my zgłosiliśmy go, inne wersję językowe też w takiej lub podobnej formie. Mam więc nadzieje że wejdzie on do gry ale niestety nie wiem kiedy.
 

Wojtek90

Zwiadowca
Fajnie by było, gdyby była jeszcze możliwość podejrzenia na każdym cudzie wszystkich poziomów - co możemy zyskać na każdym poziomie - tak jak to jest na apce. Mnie tam czasami ciekawi ile będę dostawał z cudaka za np. 5 poziomów i teraz muszę wchodzić na apkę żeby to sprawdzać. Albo też co będę mógł zyskać z cudu którego jeszcze nie odkryłem - na przeglądarce nie ma możliwości podglądu. Trzymam kciuki za IG żebyśmy ujrzeli jeszcze ten pomysł w tym roku :)
 

Poziomek

Rycerz
Niedawno ktos wklejal informacje ze tworcy maja zaplanowane dzialania - zmiany na +2 lata do przodu. Jesli zmiana nie jest latka naprawiajaca jakis blad, to nie oczekiwalbym cudu, i ze stanie sie to jakos predko.. Duzo takich rozwiazan przydatnych czeka na wejscie i doczekac sie nie moze, a miesiace wrecz lata mijaja ..
 
Do góry