• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Walka

Status
Zamknięty.

Rudolf

Zwiadowca
Zakładam temat dotyczący walk w grze. Chciałbym żebyście się podzielili swoimi doświadczeniami. Jakimi jednostkami atakujecie różne stworki. Może jakieś screen-y do tego. Sam doszedłem do takiego momentu, że w żadną stronę nie dam rady się ruszyć hihi. :D Może to być swego rodzaju poradnik bardziej doświadczonych graczy. Mi osobiście chodzi o zrozumienie kogo czym lać, bo jak czytam wiki to tak trochę słabo ogarniam.
 

DeletedUser79

Guest
Osobiście najbardziej lubię walczyć z entami, trentami czy innymi drzewopodobnymi jednostkami - oczywiście, jeśli są same. Wysłanie na nich łuczników to zabawa w kotka i myszkę :) Z walki można wyjść bez żadnych obrażeń, tylko wystarczy za każdym razem swoje jednostki umieszczać poza zasięgiem drzewek - logiczne. Drugim zestawieniem jest wysłanie cerberów na łuczników lub/i moździerze. Są niewielkie straty, czasami nawet w całych oddziałach, ale cerbery wprost rozszarpują owe jednostki.
Największy problem mam przy walce z Rycerzami - podobno paladyni dają radę, ale pewnie musi być ich znaczna ilość, bo teraz nawet oni mi nie pomagają.
 

DeletedUser79

Guest
W dziale poradniki masz użyteczne tematy opisujące dane jednostki. Przedstawiłem tylko moje "ulubione" zestawy, w których fajnie się walczy, lecz rzadko się trafiają, teoretycznie raz/2 razy na prowincję.
 

DeletedUser110

Guest
Moimi ulubionymi prowincjami są prowincje kryształów. Występują tam jedynie orkowie i cerbery, wystawiając na nich 5 oddziałów Trentów II często wychodzi się bez strat.
Co to innego ciekawego spostrzeżenia, w jakiejś bitwie zostały mi tylko oddziały Czarodziejek, a wrogami byli Łucznicy. Łucznicy bezpośrednio po ataku Czarodziejek nie wyrządzają im żadnej szkody, tak, że trzema oddziałami czarodziejek, z których jeden był z tylko jedną sztuką, wystrzelałem ich, choć to długo trwało (oddziały łuczników były ponad 200-jednostkowe).
 

DeletedUser95

Guest
Kredku,ujemne bonusy do ataku wrogich jednostek dodaja sie z bonusami nakladanymi przez jednostki w czasie walki,czyli np czarodziejki nieulepszonene maja "wrodzone" -60% przeciwko lucznikom,kiedy rzuca jeszcze "zlamany duch walki" -kolejne -60%-lucznicy zadaja im -120% damage.Podobnie jest z entami,90% obrony przeciw lekkim melee,przy 1szym uderzeniu enty daja"ogluszenie"-20% obrazen-wiec lekka piechota bije za -110%.Niestety enty zostana znerfione w 0.24-z -90% do -80% przeciw lekkim-ale po ogluszeniu nadal bedzie to -100%,wiec straty z 0-1 enta na walke zmienia sie na2-3 enty na walke-damy rade;).
 
Status
Zamknięty.
Do góry