• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wprowadzony pomysł. Hurraaaa!!! Ale dlaczego tylko częściowo?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

Czemu w zadaniach zwykłych nadal trzeba klikać odrzucenie 2x (czy na pewno...?)

  • Specjalnie. Bo by było za łatwo, więc tak zostanie.

  • Bo w przygodach to jest wprowadzone testowo a potem wejdzie na zadania 'codzienne'


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

DeletedUser110

Guest
Chodzi o ten pomysł.
Chciałem go 'odkopać', ale tam już jest zablokowana możliwość pisania.
Dlatego założyłem nowy wątek. To jak widać, zostało wprowadzone w zadaniach 'przygodowych'. Co stoi na przeszkodzie wprowadzić to w zadaniach 'zwykłych'? Bo jak widać, jest to możliwe.
Jak myślicie?
 

DeletedUser626

Guest
Przeniosłam do dyskusji.

Projektanci gry odmówili, ponieważ aktualnej listy zadań w zbyt łatwy sposób (szczególnie na początku gry) można by nadużyć. Cały system zadań, zarówno ich wymagania, nagrody jak i mechanika wymaga gruntownej przebudowy i wtedy może uda się ograniczyć ilość kliknięć. Przygody natomiast wymagają właśnie kręcenia zadaniami, dlatego tam potwierdzenie zostało usunięte.
 

jakub357

Łucznik
Projektanci gry odmówili, ponieważ aktualnej listy zadań w zbyt łatwy sposób (szczególnie na początku gry) można by nadużyć
Mam nadzieję, że obecny od 1,5 miesiąca błąd na zadania - nie jest zabiegiem celowym, aby nie dochodziło do ,,nadużyć". Z Latarnią było podobnie, jak pamiętamy. Przypomnę tylko, że błąd ze Skrzynką w jednym miejscu, na ścieżce, był naprawiony w 3 dni.
 
Do góry