• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyjaśnienia nazw - Thek, Arrakor, PanGry lub Inni

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam

Tworzę spis zadań cyklicznych:
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/zadania-spis-każda-era.1216/#post-16410

Obecnie zbieram informację np. stąd:
https://pl.forum.elvenar.com/index.php?threads/questy-powtarzalne-na-5-poziomie.650/#post-11576

Szukam wyjaśnienia nazw użytych przez Graczy i przypisania ich do budynków, czasu produkcji:
Thek:

III era
5k zasobów = 5 k narzędzi?
fajerwerki?
luksusowy fotel?
zacny proporzec?
dobra = towary?

IV era:
ulepszone narzędzia?

Arrakor
okazałe zdobienia ścian?


PanGry
V era
seria powieści
tajemnicza mikstura

Czyli jakiego budynku to dotyczy i jaki jest czas produkcji?
 

DeletedUser449

Guest
Nie bierz pod uwagę starych tematów. Część z zadań znikła, jako generująca zbyt duże zyski. Nie ma już powtarzalnych zadań dających w nagrodę towary, a do zadania na złoto dołożono wymóg zaawansowanych narzędzi (czyli 3 godzinną produkcję warsztatów)
Wszelkie nazwy odnoszące się do produktów manufaktur (jak np. luksusowy fotel, fajerwerki, zacny proporzec) odnoszą się do produkcji 24 godzinnych. Zadanie dotyczy tej manufaktury, do której ma się bonus.
 

DeletedUser

Guest
Rozumiem. Zatem odrzucę te zadania, w których nagrodami są towary. Tam gdzie jest złoto dorzucę zaawansowane narzędzia.

Rozszerzę pytanie: którego typu manufaktury produkujące dobra poziom I, II czy III trzeba mieć aby uzyskać:

Thek:

III era
5k zasobów = 5 k narzędzi?
fajerwerki?
luksusowy fotel?
zacny proporzec?
dobra = towary?

IV era:
ulepszone narzędzia?

Arrakor
okazałe zdobienia ścian?


PanGry
V era
seria powieści
tajemnicza mikstura

Chcę przyporządkować je do odpowiedniego poziomu dóbr np. wielki globus = dobro poziomu I (stal) 24 h na uzyskanie, kryształowa kula = dobro poziomu II (kryształ) 24 h na uzyskanie.
 

DeletedUser449

Guest
Typ manufaktury jest akurat prosty. Zadanie zawsze wymaga produkcji bonusowej manufaktury. Jeśli masz bonus do stali to musisz stworzyć wielki globus, ale mając bonus do tartaku to samo zadanie wymaga luksusowego fotela.
Zadanie na I oraz II stopień są od drugiej ery, III stopień od trzeciej (dopiero tam jest właściwa ku temu technologia) i są kontynuowane do końca gry.
Tak, dobra to inaczej towary, a narzędzia to zasoby (chociaż popularniejsze są młotki)
Luksusowy fotel - I stopień (deski)
Zacny proporzec - II stopień (jedwab)
Seria powieści - II stopień (zwoje)
Tajemnicza mikstura - III stopień (eliksiry)
Ulepszone narzędzia - stara nazwa zaawansowanych narzędzi.
Okazałych zdobień ścian jakoś nie mogę zgadnąć :( Może kryształy?
 

DeletedUser

Guest
5k zasobów? -> 5k narzędzi czy też młotków. Zależy jak kto co nazywa
fajerwerki? -> zerknij do Manufaktury magicznego pyłu ;)
luksusowy fotel?-> zerknij do Manufaktury desek ;)
zacny proporzec?-> zerknij do Manufaktury jedwabiu ;)
dobra -> owszem, towary produkowane przez manufaktury
ulepszone narzędzia -> w warsztacie 3h produkcja. Kiedyś miała tę nazwę :)
 

DeletedUser

Guest
Bardzo dziękuje Kalart. Okazałe zdobienia ściany to będą na pewno klejnoty.

Thek po to proszę o wyjaśnienie, aby je uzyskać. Dzięki temu mogę zaoszczędzić czas, a ktoś inny pomóc i wykazać się informacjami. Po za tym jestem w I erze, mam bonus do stali, czyli z I poziomu tylko takie będę manufaktury budował.

Liczę też, iż zostaną te informacje zweryfikowane = sprawdzona poprawność.
 
Status
Zamknięty.
Do góry