• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wymiana artefaktow

Uważasz to za słuszne?

  • Tak

  • Nie

  • Obojętnie


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.

skrybik

Rozbójnik
Było już wiele takich dysput, ale mam nieco inny pomysł. Niekiedy, dosyć rzadko eventy z podobną tematyką się powtarzają, więc, dlaczego nie moglubyśmy wymieniać artefaktów do nich? W przypadku feniksów jest to możliwe. Nie chodzi mi o zamiany "z kosmosu" czyli np. sanie za feniksa, ale o w miarę racjonalne, typu artefakt 2 artefakty sanek za 1 platformy walentynkowej, lub 2 tegoroczne majowe artefakty za 1 ubiegłoroczny. Myślę, że taka wymiana miałaby sens. W czasie trwania danego eventu, możliwaby byla zamiana artefaktów w AM na te z poprzednich lat, ale w takiej samej tematyce, czyli Walentynki - kolejne Walentynki, majowe za majowe.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Tajniakos

Paladyn
Nie wiem co IG zamierza zrobić z artefaktami ale wiem, że coś zrobić powinni. Nie powinno moim zdaniem dojść do sytuacji gdy zdobywamy artefakty w iglicy do budynku, który mamy już w mieście... Twórcy zablokowali nam możliwość wytworzenia w AM drugiego budynku zapominając, że teraz zdobywamy do niego artefakty... Rzadko krytykuję działania projektantów gry ale ni jak nie mogę akurat w tym aspekcie doszukać się sensu i logiki. Mam tylko nadzieję, że projektanci coś szykują (o czym nie wiemy) z wymianą tych artefaktów na inne aby to nasze obecne zbieranie miało jakikolwiek sens. Zgłoszony pomysł jest jednym z takich rozwiązań dlatego jestem na tak :)
 
Ostatnia edycja:

Poziomek

Rycerz
teraz wiele osob bedzie mialo taki problem z saniami - zrobili w regulaminowym czasie - 10 lvl - a teraz na przygodzie zdobeda kolejne jej czesci. Dlatego wymiana jak najbardziej ZA. o Wymianie 1:1 raczej nie ma co marzyc, ale mysle ze 2:1 byloby sensowne.
 

R Y C E K

Wędrowiec
Jeszcze lepiej ,że zdobywam artefakty do Stoneheiga a nie mam nawet podstawy.W AM same szachy na okrągło.Nie mam tylu katalizatorów (to iglicowa wioska) żeby się tego pozbyć....
 

Lanariko

Szef kuchni
Nie wiem co IG zamierza zrobić z artefaktami ale wiem, że coś zrobić powinni. Nie powinno moim zdaniem dojść do sytuacji gdy zdobywamy artefakty w iglicy do budynku, który mamy już w mieście...
bedzie to samo co z runami do antycznych cudów - będą sobie wisieć a my bedziemy sie cieszyć że mamy ich tak dużo... :/
 
Do góry