• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wymiana manifestacji i kolekcji u Elvenarów

szerep

Zwiadowca
niestety, doszedłem do Elvenarów i stanąłem :(, czuje sie jak baran , bo widze ze mam skarbiec mądrości na drugim poziomie i nie wiem na czym polega ra wymiana pomiedzy elfami i ludzmi i jak ją robić ... no po prostu jestem głupi .... :(
 

Charlene

Szef kuchni
A ja chętnie pomogę, bo robię Elvenary normalnie ^^ Schemat jest taki:
1. Robisz ludziki w Akademii, które pójdą potem do Atelier, Upraw, Fabryki.
2. W Atelier, Uprawach i Fabryce robisz ich produkcje - polecam mieć po 2 budynki z każdego rodzaju.
3. W Skarbcu tworzysz najpierw Kule i Stożki( z tego co wyprodukowałeś w budynkach z 2 punktu) a dopiero jak je masz, to je przekształcasz w te dalsze manifestacje.
Jak to nadal jest niezrozumiałe to w wolnej chwili wstawie jakieś grafiki( marnie u mnie z czasem więc nie obiecuje)

EDIT:
Grafika do punktu 3. Najpierw trzeba wyprodukować w Skarbcu Kule (czarna ramka) oraz Stożki (niebieska ramka). Masz do wyboru ustawienie produkcji na 6h lub 15h. Jak sobie ich naprodukujesz, to wtedy możesz je zamienić na Kanciastą kulę(wymaga Kuli)i Kwadrat (wymaga Stożka). Ustawiasz je tylko na 12h.
Zrzut ekranu 2022-01-5 o 18.44.14_Easy-Resize.com.jpg
 
Ostatnia edycja:

Charlene

Szef kuchni
Bardzo dziękuję , teraz juz jest to dla mnie jasne :)
Pozdrawiam.
Niestety to już rozdział, gdzie zaczyna być trudno z produkcjami :/ do tej pory było ok, ale tutaj PW nie mają znaczenia, bo na produkty do badań się długo czeka. Warto jak najszybciej rozbudować budynki osady, żeby ilości były większe. Dużo cierpliwości ;)
 
Do góry