• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wymiana złota na diameny ...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser840
  • Data rozpoczęcia

Czy jesteś za propozycją wymiany złota na diamenty?


  • W sumie głosujących
    7
Status
Zamknięty.

DeletedUser840

Guest
Nie znalazłem na forum propozycji wymiany złota na diamenty, a jest to bardzo dobry pomysł, który mógłby urozmaicić rozgrywkę. Ja sam podobnie jak i inni mamy często problem co zrobić z nadwyżką złota i dodatkowa funkcjonalność w grze by nam w tym pomogła. Proponuję przelicznik 100k złota/1 diament. Proszę o opinie...
 

DeletedUser

Guest
pomysł genialny :D , w każdej grze pojawiają się podobne , ale nie widziałem żeby w jakiejś twórcy wprowadzili zamianę waluty gry na walutę premium :(
 

DeletedUser

Guest
Pomysł mi również się podoba, ale raczej spodziewałbym się przelicznika na poziomie 1000k / 1 :)
 

DeletedUser

Guest
Heh, naprawdę wątpię, aby to wprowadzili, a jak już to z ogromnym przelicznikiem na naszą niekorzyść.
 

DeletedUser363

Guest
Pomysł mi również się podoba, ale raczej spodziewałbym się przelicznika na poziomie 1000k / 1 :)

Albo nawet i z 1M za diaxa. :p A tak serio to się przyłączam do wersji, że choćby nie wiem co to nie przejdzie ten pomysł. Również nie kojarzę przeglądarkówki, w której by normalną walutę na premium walutę przekształcali, jedynie na odwrót.

EDIT:

No tak, człek nie doczytał i walnął babola, w końcu @raventes83 napisał 1M tylko w innej formie. :p
 

DeletedUser

Guest
Albo nawet i z 1M za diaxa. :p A tak serio to się przyłączam do wersji, że choćby nie wiem co to nie przejdzie ten pomysł. Również nie kojarzę przeglądarkówki, w której by normalną walutę na premium walutę przekształcali, jedynie na odwrót.

EDIT:

No tak, człek nie doczytał i walnął babola, w końcu @raventes83 napisał 1M tylko w innej formie. :p
A 1000k to nie jest 1M? :)
 

DeletedUser

Guest
Propozycja bardzo ciekawa ale nierealna. Diamenty można kupić lub wygrać w konkursach i tak pozostanie.
A jakby coś takiego wprowadzili to pewnie bardzo niekorzystne dla Gracza :p
 

DeletedUser840

Guest
Jaki by nie był przelicznik to myślę że byłoby to jakieś urozmaicenie - nawet 1000k (1mln) / za 1 Diament nie byłoby złym pomysłem.

Inną funkcjonalnością która zwiększyłaby frekwencję byłoby bonusowanie regularnego logowania, powiedzmy pierwsze 4 dni złoto w systemie rosnącym, a w piąty dzień (lub 10 etc.) 1 diament i tak w kółko. Zmusiłoby to graczy do regularnego logowania, a co za tym idzie powiększyłoby to frekwencję w grze.
 

DeletedUser449

Guest
Diament co pięć dni nie brzmi źle. Firma nie splajtuje oferując graczowi 73 diamenty rocznie za codzienną grę, a pozwoli to czasem dokupić np, ekspansję, do której brak zaledwie kilku sztuk. Przelicznik złota na diamenty to już inna bajka. Nie można porównywać przychodów nowego gracza z najlepszymi. 1kk za sztukę wcale nie jest tak dużo przy dziesiątkach sąsiadów (niektórzy ich mają ^^), bractwie i 60 rezydencjach na 17 poziomie. Daje to kilka sztuk dziennie, przy braku innych potrzeb.
Mimo to, szanse na choćby symboliczne ilości darmowych diamentów są małe.
Bardziej poruszyłaby rynek inna wymiana złota za diamenty; możliwość sprzedaży diamentów. Niektórzy chętnie dokupiliby złoto czy towary za diamenty od innych graczy, którzy z kolei mogliby zdobywać diamenty wydając pieniądze innych graczy.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser363

Guest
@aldzik dlatego właśnie edytowałem posta, co nawet widać w cytowanym przez Ciebie fragmencie. :)
 

DeletedUser

Guest
Pomysł byłby dobry dla tych którzy mają:
1.Erę Krasnoludów zbadaną i mogą sobie pozwolić na wydanie 1M kasy na diamenty
2.Mapę pelną sąsiadów i kaska sama się pcha do ratusza
3.30-40 Domów zbudowanych na maxa to kaska też leci sama
Ja mam 108 prowincji zdobytych na Wynyadorze dobijam powoli do krasnali ale na mapie wciąż tylko i AŻ 20 sąsiadów powoli z kasą nie wyrabiam.
Moje pytanie brzmi poraz ENTY kiedy wznowicie rejestracje na WYNYADOR??Na Światach 1 i 3 jak sąsiadów kasują to na drugi dzień mam nowych/innych.
 

DeletedUser

Guest
@Lord Kacper31 Z tego co mi wspominała jakiś czas temu @Dragomira , też niby rejestracja wyłączona jest na S1... Ja osobiście nie zauważyłem nowych sąsiadów, ale z drugiej strony jestem na dalekim wygwizdowie :D


Edit: Rejestracja jest aktualne dostępna na wszystkich 3 serwerach :)//Dragomira
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
To nie wiem jak to jest ale na Światach 1 i 3 trwa wymiana sąsiadów co prawda pojedyńcze szt czasem 3 na raz ale np gracz który 4dni wcześniej był m/w. na poz 3 ery badan znika i dzien pozniej pojawia sie początkujący.Tak przynajmniej zaobserwowałem a na świecie 2 od grudnia tylko znikają nawet zwiadów nie robie i rzadko walcze chyba że z nudów bo szkoda mi 400-600 K kasy wywalić na pustkowie jak moge manuaktury czy warsztaty podnieść kilka poziomów wyżej.Dlatego bombarduje wszystkich czy coś w tej sprawie będzie robione a nie stać mnie na diamenty w dużych ilościach żeby do krasnali szybko dotrzeć.
 

DeletedUser110

Guest
Lord Kacper: właśnie obejrzałem Twoje miasto na S2. Ratusz się stawia na samej górze w rogu, poza tym masz Rezydencje z drugiego rzędu otoczone drogami z obu stron - po co? Masz jak widzę sporo miejsca, więc stawiaj Rezydki i 400-600K kasy przestanie być problemem. I brak sąsiedztwa też. Zacznie się Ci zapychać kasą Ratusz. Poza tym pamiętaj, że po wejściu w epokę krasnoludów rezydki będą podłużne 2x4, więc trzeba je będzie ustawić w rzędach wzdłuż tej krawędzi, gdzie pojawiają się dekoracje związane z cudami.
EOT
Zgodnie z tematem: oczywiście chciałbym wymiany kasy na diaxy, przelicznik 1M €/$/PLN - 1 diax akceptowałbym jak najbardziej.
 

DeletedUser626

Guest
Pomysł ciekawy ale mało realny do wprowadzenia, niestety. Spodziewam się dodania do gry opcji zdobycia Diamentów, tak jak jest to na innych grach IG, poprzez eventy, zadania i konkursy (nie tylko forumowe). Jednak opcja przerobienia monet czy innego dowolnego elementu gry na Diamenty daje spore pole do popisu w przypadku nadużyć, błędów gry czy nielegalnych programów.
 
Status
Zamknięty.
Do góry