• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Wyprodukuj XXX czegoś (produkcja dobowa)

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser110
  • Data rozpoczęcia

Czy ten pomysł Ci się podoba?

  • Tak

  • Nie

  • Mam to gdzieś, bo już nie chce mi się grać


Wyniki ankiety widoczne po oddaniu głosu.
Status
Zamknięty.

DeletedUser110

Guest
Tak sobie myślę, że większość gier przeglądarkowych zachęca graczy do siedzenia jak najdłużej na grze, bądź wchodzenia jak najczęściej. Takie elementy są też tutaj, np. trzy produkcje 3-godzinne dają większy zysk niż jedna 9-godzinna.
Dlaczego więc w zadaniach powtarzalnych występują produkcje dobowe?
Przypuszczam, że znakomita większość graczy je odrzuca. Logicznie nie mają sensu, o ile nie dotyczą graczy logujących się raz dziennie.
Proponowałbym zastąpienie ich zadaniami dotyczącymi produkcji 3-godzinnej.
 

DeletedUser

Guest
Każdy gra jak chce, ja osobiście nie skupiam się na zadaniach powtarzalnych staram się robić wszystko, nie każdy ma parcie na ranking.
 

DeletedUser192

Guest
Każdy gra jak chce, ja osobiście nie skupiam się na zadaniach powtarzalnych staram się robić wszystko, nie każdy ma parcie na ranking.

rankingi mnie nie interesuja. jak widzę questa który trwa 24 godziny, a zaraz po nim są zadania do zrobienia w 1-3 godziny to wiadomo co wybiorę. żadne bzdurne rankingi nie mają tutaj absolutnie nic do rzeczy. liczy się TYLKO nagroda obecnych "długich zadań". a ta jest nieadekwatna do zablokowania pętli questów a w połączeniu z nieopłacalną produkcją na te 24 godziny to już w ogóle szkoda komentować tego typu zadania...

smutno mi bo między wierszami czytam, że taka jest polityka firmy i tak gra będzie rozwijana :(

@Fredek z Fabryki Kredek

devsi mają na angielskim forum MASĘ propozycji sensownych questów (eng forum). pozostaje kwestia czy zrobią pod graczy aktywnych czy jednak chcą mieć serwery po 500 graczy ;)
 

Deleted User - 34008

Guest
Już gdzieś to pisałem ale skoro znów jest na tapecie to się powtórzę.
Po pierwsze primo - zadanie na produkcję 24h możemy aktywować tuż przed zbiorem towarów, nie musi być ono aktywne przez cały czas trwania produkcji. Jeśli dobrze pamiętam to tylko quest na szkolenie jednostek musi być aktywny przez cały czas trwania szkolenia. A questy na rozbudowę można aktywować tuż przed zakończeniem budowy.
Po drugie primo - jest to doskonała alternatywa dla ludzi, którzy nie są w stanie wejść do gry więcej niż 1-2 razy w ciągu dnia. A musimy pamiętać o każdych, nie tylko o tych co mogą siedzieć przy komputerze przez cały dzień.
Dlatego poprę Avilon i jeśli już to raczej dołożenie questa.
 

DeletedUser192

Guest
pilnowanie czasu, aby ustawić pętle o odpowiedniej porze pod zadanie... kwintesencja dobrej zabawy, najlepsze źródło lore, genialna rzecz do wczuwki w klimat gry itd :mad::mad::mad: imo to najgorsze questy zaraz po "nieskończonych surowcach" które rujnują tą grę...

oczywiście jak stracimy możliwość przeklikiwania pętli (co jest ciągle możliwe!) to nie będziesz miał wyboru i wtedy co ? dalej ten quest będzie taki fajniutki ? blokować każdemu ? przecież wtedy ci co grają aktywnej porzucą wtedy grę raz dwa.

co dalej, jak już tak się martwicie o tych którzy grają "raz dziennie" ? może wszystkim spowolnić produkcje wojska ? bo przecież ktoś aktywny zrobi w ciągu dnia kilka razy więcej wojska niż ktoś kto loguje się raz dziennie ? to was nie martwi ? można takie "przewagi" graczy aktywnych wymieniać i wymieniać... tylko po co ? dla mnie rzeczą oczywistą jest ze gry przeglądarkowe albo faworyzują tych co klikają cały czas, albo tych co idą w premium. tak jest od dawna i zawsze będzie. w grze PVE osoby logujące się rzadko nic nie tracą. różnica jest tylko w tempie rozwoju. co w tym dziwnego ? złego ?

system questów musi być kompletnie przebudowany. same zadania, system nalicznia ich postępu, wartość nagród, powtarzalność zadań - wszystko. po namyśle: dokładanie kolejnych zadań do i tak chorego systemu nie ma żadnego sensu.
 

DeletedUser

Guest
Fredek myślę że znasz moją odpowiedź popieram avilon i Kusztel w tej sprawie, nic dodać, nic ująć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry