• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zażalenie odnośnie przenosin

skrybik

Rozbójnik
Powiedzy że jakoś z 3-4 misiące temu przeniosło mnie w inną okolicę. No fajnie, rozwinięci, aktywni sądziedzi (przeważnie lvl 10 wzwyż). To ja w te pędy z apki (na której przeważnie gram) na laptopa, żeby wybrać opcję braku przenosin. Dzisiaj loguję się na apkę i komunikat o przeniesieniu.
A co to przepraszam bardzo ma być?
Wyraźnie zaznaczyłam że nie chcę a tu coś takiego.
Prosiłabym o przyjrzenie się sprawie
 

xEasyRiderx

Rycerz
Powiedzy że jakoś z 3-4 misiące temu przeniosło mnie w inną okolicę. No fajnie, rozwinięci, aktywni sądziedzi (przeważnie lvl 10 wzwyż). To ja w te pędy z apki (na której przeważnie gram) na laptopa, żeby wybrać opcję braku przenosin. Dzisiaj loguję się na apkę i komunikat o przeniesieniu.
A co to przepraszam bardzo ma być?
Wyraźnie zaznaczyłam że nie chcę a tu coś takiego.
Prosiłabym o przyjrzenie się sprawie
Niezbyt przyjemnie tylko musisz to napisać do Obsługi Gry bo tutaj nic nie poradzą ci z tym ;)
 

Vesna

Wędrowiec
,Mnie dzisiaj przenieśli na s1, s2 i s3. Ostatnie przeniesienie na s1 było 04,10,2021. Chyba się nudzą.
 

PrzemoOoO

Wędrowiec
,Mnie dzisiaj przenieśli na s1, s2 i s3. Ostatnie przeniesienie na s1 było 04,10,2021. Chyba się nudzą.

Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby opcja "automatyczne przeniesienie do lepszej pozycji" była włączona, a skoro jest wyłączona i nas przenosi to coś nie halo ;) W ostatnim czasie zauważyłem dwukrotnie migracje graczy - duża częstotliwość "przenosin" jest wskazana, jednak dobrze by było jakby przenosiło tylko tych graczy, którzy tego chcą.

U mnie ta opcja jest włączona. Nie narzekam.
To chyba że - bo autor tematu rzekomo ma wyłączoną i go przenosi :p
 
Ostatnia edycja:

Seviper

Tancerz ostrzy
Tez nie narzekam na s2 mnie przeniesli
na s1 mam ta opcje wylaczona i nieprzenosza miasta , ale tez coraz bardziej pusto sie robi w kolo mnie
 

LadyAkima

Wędrowiec
To u mnie dzisiaj wyszedł lepszy numer. Opcję przenoszenia miałam wyłączoną, bo miałam sporo aktywnych sąsiadów, łapkujących i handlujących. A dzisiaj wszystkich wymiotło i zostałam sama w środku pustkowia :/
 

Klops

Rozbójnik
Powiedzy że jakoś z 3-4 misiące temu przeniosło mnie w inną okolicę. No fajnie, rozwinięci, aktywni sądziedzi (przeważnie lvl 10 wzwyż). To ja w te pędy z apki (na której przeważnie gram) na laptopa, żeby wybrać opcję braku przenosin. Dzisiaj loguję się na apkę i komunikat o przeniesieniu.
A co to przepraszam bardzo ma być?
Wyraźnie zaznaczyłam że nie chcę a tu coś takiego.
Prosiłabym o przyjrzenie się sprawie
Od czasu kiedy regularnie zacząłem grać na apce i czas gry pomiędzy przeglądarką a aplikacją się zrównoważył, zauważyłem, że co jakiś czas (niestety nie jestem w stanie sprecyzować co ile, bo są to raczej nieregularne i dłuższe odstępy czasu) opcja przenosin na mapie robi się aktywna - mimo, że ją blokuję - moja okolica, od bardzo długiego czasu, mi odpowiada. Mam wrażenie, że jest to związane z patchami/aktualizacjami. Regularnie co jakiś czas sprawdzam i blokuję przenosiny. Oczywiście nie jest to rozwiązanie Twojego problemu - bo tutaj pomoże tylko obsługa gry. Piszę raczej jako przestrogę dla tych, którym się taka przykra niespodzianka nie przytrafiła.
 

kikimora

Rozbójnik
Chyba im się kurczy ilość graczy, bo mnie też przeniosło (i tak na pierwszy rzut oka raczej w mniej przyjazna okolice - przynajmniej jeżeli chodzi o uczciwe oferty na rynku). Do tej pory mnie takie szczęście nie spotkało. Jakkolwiek to zabrzmi "widziałam" granice aktywnych graczy. Kilka poletek od mojego miasta ludzi wymiatało co chwila, ale spora część graczy była stabilna. Jak widać przyszedł czas na przesunięcie tej granicy, bo tym razem i mnie wymiotło...
 

CatAmber

Wędrowiec
Witam,
To i ja dorzucę swoje spostrzeżenia - też miałam stabilną okolicę i brak zgody na przeniesienie, bo mi się podobało. No i dziś rano wchodzę do kupca i patrzę, nie mam ofek na zwykłe towary od sąsiadów, tylko te bractwa... Zastanawiam się co u licha.... i spojrzałam na mapę, a tu jestem sama, a wokoło tylko kopalnie złota i parę opuszczonych kont. A i chyba jedna aktywna sąsiadka, która też chyba miała brak zgody. Hmmm porządki świąteczne, porządkami świątecznymi, ale w ramach tych porządków logika by wskazywała aby raczej te porzucone konta gdzieś przenieść a nie z 40-50 aktywnych.... No ale coż.... ciekawe co teraz dalej będzie się działo....
 

skrybik

Rozbójnik
Od czasu kiedy regularnie zacząłem grać na apce i czas gry pomiędzy przeglądarką a aplikacją się zrównoważył, zauważyłem, że co jakiś czas (niestety nie jestem w stanie sprecyzować co ile, bo są to raczej nieregularne i dłuższe odstępy czasu) opcja przenosin na mapie robi się aktywna - mimo, że ją blokuję - moja okolica, od bardzo długiego czasu, mi odpowiada. Mam wrażenie, że jest to związane z patchami/aktualizacjami. Regularnie co jakiś czas sprawdzam i blokuję przenosiny. Oczywiście nie jest to rozwiązanie Twojego problemu - bo tutaj pomoże tylko obsługa gry. Piszę raczej jako przestrogę dla tych, którym się taka przykra niespodzianka nie przytrafiła.
Chyba że tak, czasami zaglądam na laptopa, ale nie przyglądam aię tej opcji
 

Charlene

Szef kuchni
U mnie z kolei raj :) mam odznaczoną opcję i mnie nie przeniosło, ale doszła cała masa zaawansowanych i aktywnych graczy- zdecydowanie więcej niż zazwyczaj, więc teraz to naprawdę mocno nad tym popracowali. Za to w Iglicówce mam tylko z 5 sąsiadów a za to same studnie - nie przeszkadza mi to, bo nie handluje, ale widać jak mocno zmieniono miejsca graczy na mapie.
 

xEasyRiderx

Rycerz
Z przenosinami na mapie jest tak że te migrację wybiera automat nie człowiek dlatego u jednych graczy jest okey a u innych niezbyt cacy :)
Funkcja ta jest ustawiona automatycznie i szczerze to nie wiem jakimi kryteriami się kieruje jednak jeśli kogoś przeniosło lub pozostał w niezbyt zaludnionym terenie mapy (bo wymiotło mu fajnych sąsiadów) nie jest to jeszcze powód do tragedii. Często zdarza się tak że te puste miejsca są dość szybko “zaludniane“ nowymi graczami a czy będą oni w miarę aktywni czy mniej to już zupełnie inna sprawa ;)
 

agafi99

Wędrowiec
Podejrzewam że dużo "młodych" i "starszych" stażem graczy rezygnuje, a co za tym idzie - robią się pustostany, które zapełniają właśnie przez przeniesienia miast. Moim zdaniem to dobry pomysł, przynajmniej jest z kim wymieniać towary. Tak jak w moim przypadku mam jeszcze odwiedziny sąsiadów przez co jest dodatkowy "zastrzyk" gotówki :), kiedyś pustostan dawał tylko połowę monet, nie wiem jak teraz.
Przenieśli Cię pewnie dlatego że nie pasowały im prowincje, a czasami nie masz teraz więcej aktywnych sąsiadów ?
Przede wszystkim uśmiech na buzi :)
 

Klops

Rozbójnik
Uszczęśliwiają graczy na siłę - usuwają przydatne funkcje , a nieaktywne konta , które według regulaminu mają być usuwane po 6 miesiącach straszą na mapie latami
Odpowiadam za rekrutację do bractwa i muszę przyznać, że S1 jest, tak na moje oko, w 65% martwy. Jak przeglądam elvenstats to, aż mi smutno. Według mnie, porządki na serwerach i próby "rewitalizacji" powinny być dla IG priorytetem.
 

kikimora

Rozbójnik
Uszczęśliwiają graczy na siłę - usuwają przydatne funkcje , a nieaktywne konta , które według regulaminu mają być usuwane po 6 miesiącach straszą na mapie latami
Kasacji podlegają tylko konta do 3 rozdziału o ile nie było zakupu diaxow. Nawet najmniejszy pakiet daje gwarancję wiecznego miasta niezależnie od rozdziału. Czyżby były jakieś zmiany które mi umknęły, ze tak wspominasz o regulaminie?
 

Deleted User - 198835

Guest
Kasacji podlegają tylko konta do 3 rozdziału o ile nie było zakupu diaxow.
Dawno nie czytałem tego , ale wtedy w punkcie o kasacji nie było mowy o rozdziale ani kupnie diaksów
Ale niezależnie od tego na co komu gracze , którzy nie wchodzą na swoje konta od lat i już zapomnieli o niej nie mówiąc o pamiętaniu loginu , czy hasła
 
Do góry