• Drogi czytelniku forum,

    Aby aktywnie korzystać z forum dołączając do dyskusji lub aby rozpocząć własną, potrzebujesz konta w grze. Następnie możesz ZAREJESTROWAĆ SIĘ TUTAJ!

Zażalenie odnośnie przenosin

PrzemoOoO

Wędrowiec
To tylko kwestia czasu, aż wszyscy będą w "kupie", bo to tego dążą, żeby każdy miał aktywnych sąsiadów :p
 

Nusion

Kapłan
Ja myślę, że tu nie ma co bić piany, tylko poczekać, co z tego wyjdzie.
Opcja dawała wybór: chcemy być przeniesieni, albo nie chcemy.
I to się okazało nie być najlepszym pomysłem, bo
- Niektórzy chcieli być przeniesieni, ale zostali przeniesieni w "gorszą" lokalizację (ale być może chwilowo gorszą, może zostaną tam wkrótce przeniesieni też inni? I będzie fajnie?)
- Niektórzy nie chcieli być przeniesieni, bo byli w fajnym miejscu i... zostali sami na pustkowiu, bo przeniesiono wszystkich fajnych/i innych sąsiadów (i to już było słabe)

Dlatego usunięta została opcja zaznaczenia, czy chcemy być przeniesieni. Teraz wielu pewnie, prędzej czy później, zostanie gdzieś przeniesionych. To zapewne potrwa chwilę, i wtedy będzie można powiedzieć, czy to zdało egzamin. Dajmy temu szansę :)

ps.
Ja w jednym mieście zostałam przeniesiona w bardzo zaludnione miejsce, w drugim mieście zostałam na pustkowiu :D
 

Rajstlin

Zwiadowca
Tylko jak to dziala. Przy poprzednich masowych przenosinach mialem zaznaczone przenosiny i wynioslo mnie w malo przyjazne miejsce.
Odznaczylem zeby nie przenosilo i tym razem wynioslo absolutnie wszsytkich w okolicy

Wlasnie mnie przenioslo:)
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 198835

Guest
A ja miałem od zawsze zaznaczone przenosiny i ciągle tkwię w tym samym miejscu - nie wiem , czy dobrze , czy źle , ale cosik ciężko z wymiana surowców odkąd zmniejszyli zasięg kupców
 

Ovocko

Rycerz
Skad takie info :eek:

Od CM z forum US. Pojawia się tam hasło "wroldwide city movement", tylko nie do końca jest jasne czy pod tym pojęciem jest rozumiany cały świat jako serwer, wszystkie światy US (dla nich czasem US = worldwide ;) ) czy rzeczywiście przenosiny będą dotyczyć wszystkich serwerów.
Pewną wskazówką jest to, że post odnosi się tez do niedawnych przenosin, które i u nas i u nich były w tym samym czasie (okolice 22 listopada).
Mowa też o tym, że przenosiny mogą się nieco opóźnić, natomiast zaplanowane są (były?) na dzisiaj

Oryginalny tekst poniżej:
As some of you have likely already been made aware, there was some major city moving that happened today.

A while ago we had noticed the player mover wasn't working optimally and we have made some adjustments. Given the sub-par moving before, we had to "collect" a bunch of players from the outer bounds of the map to bring them in closer to other players. For most players, this should be a more optimal situation, but, of course, there will always be some who had already a nice collection of neighbors in their original spot. This sadly couldn't be avoided to make the moving better for everyone in the world. After the moving process has been completed, everyone affected should have more active players surrounding them compared to before. We have only completed phase one of this process, more players will be moved in the upcoming weeks.

Edit: Full player movement is confirmed to be soon. Currently scheduled for Tuesday, November 30th, but could be pushed out a little bit for some fine tuning."

@jarq , coś wiesz na ten temat?

Dopisek - nawet jeśli data dotyczy tylko US, to i tak spodziewałbym się podobnych ruchów w najbliższej przyszłości i u nas, nie sądzę by tam sytuacja jakoś szczególnie odbiegała od naszej
 
Ostatnia edycja:

Koval92

Kapłan
Ja sie wlasnie zdziwilem dlaczego nagle nie mam łapek od nikogo poza bractwem od kilku dni
Patrze a tych aktywnych przeniosło wraz z dawno martwymi kontami i pełno pustych miast dookoła mojego
Zostało kilka martwych miast i nic wiecej.

Edit: Właśnie mnie przenieśli. xD Arigato :p
 
Ostatnia edycja:

Illu

Wędrowiec
Mnie nie przeniosło, ale skoro opcja blokady przenosin jest wyłączona, to pewnie też się mogę spodziewać. Na becie mnie przeniosło i w sumie fajnie, bo byłem na jakiś peryferiach, a teraz sporo sąsiadów chętnych do pomocy sąsiedzkiej, ale rynek dość ubogi. No ale coś za coś. Za to na Winyandor coś ostatnio koło mnie sporo rotacji, a ja dalej jestem tam gdzie jestem. A czy chcę przenosin? Prawdę mówiąc, z jednej strony tak, bo może będzie lepiej, a z drugiej obawiam się, czy nie trafię na jakieś pustkowie, gdzie z rynkiem i sąsiadami będzie tak sobie, a jednak tu gdzie jestem, to paru fajnych sąsiadów mam. Ale pożyjemy zobaczymy. Jak przyjdzie co do czego to się okaże czy się opłacało :)
 

mah79

Wędrowiec
Mnie przeniosło ,po zeszłorocznych perypetiach i mieszkaniu na krańcu świata w końcu mam sąsiadów i mam z kim handlować.
 

Klops

Rozbójnik
Ja wyrzuciłem kotwicę za burtę i stoję w miejscu. W sąsiedztwie jednak spore zmiany (nie narzekałem, bo było naprawdę dobrze, nie przypominam sobie, żebym kiedykolwiek czekał na ściągnięcie sporych ofert). Po globalnych przesiedleniach jest dużo lepiej szczególnie jeżeli chodzi o handel na poziomie t1-t3, teraz bez problemu mogę balansować surowcami w zależności od zapotrzebowania bractwa. Jak dla mnie akcja przenosin na plus (oczywiście zdaję sobie sprawę, że dla niektórych przenosiny mogą okazać się strzałem w kolano).
 
Do góry